دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر بابک شیرانی بیدآبادی

دکتر بابک شیرانی بیدآبادی

تخصص قلب و عروق

اصفهان

کد نظام پزشکی

91626
%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان طیب

آدرس:

اصفهان، خیابان طیب، جنب پمپ بنزین، ساختمان مهتاب 9، طبقه 3، واحد 19

تلفن:03132231065

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بابک شیرانی بیدآبادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بابک شیرانی بیدآبادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

ایرج
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشکی بسیار مهربان صبور و با تجربه و دارای حوصله زیاد برای شنیدن صحبت‌های بیمار و حساس برای تشخیص دقیق بیماری مراجعه کننده

باران
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار پزشک خوش‌اخلاق، مجرب و صبوری هستند. تخصص و تجربه ایشان عالیست.

راضیه میثمی فر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

فوق العاده صبور توانمند و واقعا برای مریض وقت میزارن.

محترم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک خوب و آگاه ودلسوزی هستند

محمود
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با صبر و حوصله در مورد بیماری با بیمار صحبت میکنند تا دلیل اصلی بیماری را شناسایی کنند ، تجویز داروهای لازم و مفید در بهبودی بیمار یکی دیگر از فاکتور های خوب این پزشک میباشد

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر بابک شیرانی بیدآبادی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان طیب
اصفهان - اصفهان، خیابان طیب، جنب پمپ بنزین، ساختمان مهتاب 9، طبقه 3، واحد 19


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بابک شیرانی بیدآبادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بابک شیرانی بیدآبادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بابک شیرانی بیدآبادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بابک شیرانی بیدآبادی چقدر است؟
هزینه ویزیت بابک شیرانی بیدآبادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بابک شیرانی بیدآبادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بابک شیرانی بیدآبادی کجا است؟
دکتر بابک شیرانی بیدآبادی 1 مطب در مطب خیابان طیب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بابک شیرانی بیدآبادی را ببینید.
+
آیا دکتر بابک شیرانی بیدآبادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بابک شیرانی بیدآبادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بابک شیرانی بیدآبادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بابک شیرانی بیدآبادی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بابک شیرانی بیدآبادی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر بابک شیرانی بیدآبادی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر بابک شیرانی بیدآبادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بابک شیرانی بیدآبادی چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر بابک شیرانی بیدآبادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بابک شیرانی بیدآبادی 5 از 5 است.
درباره دکتر بابک شیرانی بیدآبادی


دکتر بابک شیرانی بیدآبادی dr babak shirani bidabadi از دکترهای متخصص قلب و عروق اصفهان هستند. مطب دکتر بابک شیرانی بیدآبادی در اصفهان، خیابان طیب، جنب پمپ بنزین، ساختمان مهتاب 9، طبقه 3، واحد 19 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بابک شیرانی بیدآبادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132231065 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بابک شیرانی بیدآبادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بابک شیرانی بیدآبادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بابک شیرانی بیدآبادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بابک شیرانی بیدآبادی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بابک شیرانی بیدآبادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.