دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر خاتون حصاری

دکتر خاتون حصاری

پزشک عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

117990
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب بلوار چمران

آدرس:

شیراز، بلوار چمران، حد فاصل ابیوردی دوم و سوم، ساختمان بانک دی، طبقه 4، واحد شرقی

تلفن:07136276815

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر خاتون حصاری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر خاتون حصاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

رها
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار پزشک با اخلاق و کار بلد و حرفه ای، خوش برخورد، با حوصله و مشاوره بسیار عالی، من کارهای زیبایی متعددی انجام دادم و خیلی راضی هستم. و اینکه به زمان و وقت بیمار خیلی اهمیت میدم و این برام خیلی ارزشمند بود

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر خاتون حصاری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب بلوار چمران
شیراز - شیراز، بلوار چمران، حد فاصل ابیوردی دوم و سوم، ساختمان بانک دی، طبقه 4، واحد شرقی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر خاتون حصاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر خاتون حصاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر خاتون حصاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر خاتون حصاری چقدر است؟
هزینه ویزیت خاتون حصاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر خاتون حصاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر خاتون حصاری کجا است؟
دکتر خاتون حصاری 1 مطب در مطب بلوار چمران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر خاتون حصاری را ببینید.
+
آیا دکتر خاتون حصاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر خاتون حصاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر خاتون حصاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر خاتون حصاری متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر خاتون حصاری چه زمانی است؟
دکتر خاتون حصاری از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر خاتون حصاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر خاتون حصاری چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر خاتون حصاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر خاتون حصاری 5 از 5 است.
درباره دکتر خاتون حصاری


دکتر خاتون حصاری dr khatoon hesari از دکترهای متخصص عمومی شیراز هستند. مطب دکتر خاتون حصاری در شیراز، بلوار چمران، حد فاصل ابیوردی دوم و سوم، ساختمان بانک دی، طبقه 4، واحد شرقی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر خاتون حصاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136276815 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر خاتون حصاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر خاتون حصاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر خاتون حصاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر خاتون حصاری متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر خاتون حصاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.