%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

کد نظام پزشکی

136165

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات کلینیک مطب خیابان قصرالدشت شیراز

آدرس:

شیراز، خیابان قصردشت، روبروی بیمارستان قلب کوثر، پلاک 100

اطلاعات درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی رسول اعظم (ص) شیراز

آدرس:

شیراز، بولوار رسول اعظم ( ص)، حدفاصل اتفاقات آب و بوستان نماز

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رحیم احمدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رحیم احمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

کلینیک مطب خیابان قصرالدشت شیراز
درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی رسول اعظم (ص) شیراز
دکتر رحیم احمدی
دکتر رحیم احمدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رحیم احمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رحیم احمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رحیم احمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رحیم احمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت رحیم احمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رحیم احمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رحیم احمدی کجا است؟
دکتررحیم احمدی کلینیک مطب خیابان قصرالدشت شیراز و درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی رسول اعظم (ص) شیراز مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رحیم احمدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رحیم احمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رحیم احمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رحیم احمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رحیم احمدی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رحیم احمدی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر رحیم احمدی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر رحیم احمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رحیم احمدی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر رحیم احمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رحیم احمدی 5 از 5 است.

درباره دکتر رحیم احمدی



دکتررحیم احمدی dr rahim ahmadi از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی شیراز هستند. مطب دکتر رحیم احمدی در شیراز، خیابان قصردشت، روبروی بیمارستان قلب کوثر، پلاک 100 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رحیم احمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136233031-07136353031 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رحیم احمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رحیم احمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رحیم احمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رحیم احمدی متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رحیم احمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.