دکتر کاووس جمالی

دکتر کاووس جمالی

تخصص قلب و عروق

فلوشیپ اقدامات مداخله‌ای قلب و عروق (اینترونشنال کاردیولوژی) بزرگسالان
شیراز
%100
پیشنهاد(از 12 کاربر)

کد نظام پزشکی

53775

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات خیابان قصرالدشت

آدرس:

شیراز، خیابان قصرالدشت، کلینیک بیمارستان قلب کوثر

تلفن:09207202646

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • ایرانیان
 • کارمندان دولت
 • سایر اقشار
 • روستاییان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر کاووس جمالی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کاووس جمالی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 12 کاربر)

%100
12 کاربر از 12 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

خیابان قصرالدشت
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به بیمارستان برای گرفتن پذیرش میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط قسمت پذیرش بیمارستان برنامه ریزی خواهد شد، خواهشمندیم صبور باشید.

بیماران محترم جهت انجام امور حسابداری حتما قبل از ساعت 9 صبح در بیمارستان حضور داشته باشید

دکتر کاووس جمالی
دکتر کاووس جمالی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کاووس جمالی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کاووس جمالی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کاووس جمالی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کاووس جمالی چقدر است؟
هزینه ویزیت کاووس جمالی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کاووس جمالی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کاووس جمالی کجا است؟
دکترکاووس جمالی خیابان قصرالدشت مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر کاووس جمالی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر کاووس جمالی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کاووس جمالی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کاووس جمالی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کاووس جمالی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کاووس جمالی چه زمانی است؟
دکتر کاووس جمالی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر کاووس جمالی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کاووس جمالی چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر کاووس جمالی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کاووس جمالی 5 از 5 است.

درباره دکتر کاووس جمالیدکترکاووس جمالی dr kavos jamali از دکترهای متخصص قلب و عروق شیراز هستند. مطب دکتر کاووس جمالی در شیراز، خیابان قصرالدشت، کلینیک بیمارستان قلب کوثر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کاووس جمالی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09207202646 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کاووس جمالی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کاووس جمالی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کاووس جمالی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کاووس جمالی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کاووس جمالی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.