دکتر ثریا اکرام نصرتیان

دکتر ثریا اکرام نصرتیان

تخصص پوست، مو و زیبایی

مشهد
%100
پیشنهاد(از 17 کاربر)

درباره‌ی پزشک

تشخیص و درمان بیماری های پوست

انواع خدمات زیبایی 

کاشت مو

تزريق بوتاكس وفيلردرمانى 

مزوتراپى 

مزونيدلينگ 

پلكسيل وهايفو 

انجام انواع ليزرهاجهت جوانسازى ودرمان 

موهاى ناخواسته وخال و غيره

کد نظام پزشکی

17219

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب چهارراه خیام

آدرس:

مشهد، چهارراه خیام، بین دستغیب 35 و 37، روبروی بانک کشاورزی

تلفن:05137689600

افتخارات

دانشجوی سال آخر (دانشجوی مهمان) دانشکده پزشکی جورج تاون ایالت واشنگتن DC آمریکا 

عضو علمى انجمن درماتولژيست اروپا وايران 

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ثریا اکرام نصرتیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ثریا اکرام نصرتیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 17 کاربر)

%100
17 کاربر از 17 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  10 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه خیام
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .

لطفا برای پذیرش از ساعت 17تا 18:30 به مطب مراجعه کنید


 

دکتر ثریا اکرام نصرتیان
دکتر ثریا اکرام نصرتیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ثریا اکرام نصرتیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ثریا اکرام نصرتیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ثریا اکرام نصرتیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ثریا اکرام نصرتیان چقدر است؟
هزینه ویزیت ثریا اکرام نصرتیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ثریا اکرام نصرتیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ثریا اکرام نصرتیان کجا است؟
دکترثریا اکرام نصرتیان مطب چهارراه خیام مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ثریا اکرام نصرتیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ثریا اکرام نصرتیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ثریا اکرام نصرتیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ثریا اکرام نصرتیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ثریا اکرام نصرتیان متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ثریا اکرام نصرتیان چه زمانی است؟
دکتر ثریا اکرام نصرتیان از روز سه شنبه 27 دی بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ثریا اکرام نصرتیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ثریا اکرام نصرتیان چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر ثریا اکرام نصرتیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ثریا اکرام نصرتیان 5 از 5 است.

درباره دکتر ثریا اکرام نصرتیاندکترثریا اکرام نصرتیان dr soraya ekram nosratian از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی مشهد هستند. مطب دکتر ثریا اکرام نصرتیان در مشهد، چهارراه خیام، بین دستغیب 35 و 37، روبروی بانک کشاورزی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ثریا اکرام نصرتیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05137689600 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ثریا اکرام نصرتیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ثریا اکرام نصرتیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ثریا اکرام نصرتیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ثریا اکرام نصرتیان متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ثریا اکرام نصرتیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.