دکتر ثریا اکرام نصرتیان

دکتر ثریا اکرام نصرتیان

تخصص پوست، مو و زیبایی

مشهد
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۰ کاربر)

درباره‌ی پزشک

تشخیص و درمان بیماری های پوست

انواع خدمات زیبایی 

کاشت مو

تزريق بوتاكس وفيلردرمانى 

مزوتراپى 

مزونيدلينگ 

پلكسيل وهايفو 

انجام انواع ليزرهاجهت جوانسازى ودرمان 

موهاى ناخواسته وخال و غيره

کد نظام پزشکی

۱۷۲۱۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب چهارراه خیام

آدرس:

مشهد، چهارراه خیام، بین دستغیب 35 و 37، روبروی بانک کشاورزی

افتخارات

دانشجوی سال آخر (دانشجوی مهمان) دانشکده پزشکی جورج تاون ایالت واشنگتن DC آمریکا 

عضو علمى انجمن درماتولژيست اروپا وايران 

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر ثریا اکرام نصرتیان بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۰ کاربر)

%۱۰۰
۱۰ کاربر از ۱۰ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۶ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه خیام
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .

لطفا برای پذیرش از ساعت 17تا 18:30 به مطب مراجعه کنید


 

دکتر ثریا اکرام نصرتیان
دکتر ثریا اکرام نصرتیان

درباره دکتر ثریا اکرام نصرتیان

دکتر ثریا اکرام نصرتیان از دکترهای متخصص تخصص پوست، مو و زیبایی مشهد هستند. مطب دکتر ثریا اکرام نصرتیان در مشهد، چهارراه خیام، بین دستغیب 35 و 37، روبروی بانک کشاورزی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ثریا اکرام نصرتیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05137689600 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ثریا اکرام نصرتیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ثریا اکرام نصرتیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است. برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد. با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ثریا اکرام نصرتیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است. با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ثریا اکرام نصرتیان تخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.