دکتر علی اصغر عباسی کوهستانی

دکتر علی اصغر عباسی کوهستانی

پزشک عمومی

کرمان

کد نظام پزشکی

50155
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات بلوارجهاد

آدرس:

کرمان،بلوارجهاد،کوچه ۱۲،مقابل آزمایشگاه سپهر،انجمن دیابت عرفان

تلفن:03432445853

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی اصغر عباسی کوهستانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی اصغر عباسی کوهستانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر علی اصغر عباسی کوهستانی
نوبت مطب بلوارجهاد
رزرو آنلاین نوبت
کرمان - کرمان،بلوارجهاد،کوچه ۱۲،مقابل آزمایشگاه سپهر،انجمن دیابت عرفان
اولین نوبت خالی: دوشنبه 22 خرداد ساعت 10:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو50,000 تومان
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 20:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی اصغر عباسی کوهستانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی اصغر عباسی کوهستانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی اصغر عباسی کوهستانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی اصغر عباسی کوهستانی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی اصغر عباسی کوهستانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اصغر عباسی کوهستانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی اصغر عباسی کوهستانی کجا است؟
دکتر علی اصغر عباسی کوهستانی 1 مطب در بلوارجهاد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی اصغر عباسی کوهستانی را ببینید.
+
آیا دکتر علی اصغر عباسی کوهستانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی اصغر عباسی کوهستانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی اصغر عباسی کوهستانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی اصغر عباسی کوهستانی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی اصغر عباسی کوهستانی چه زمانی است؟
دکتر علی اصغر عباسی کوهستانی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اصغر عباسی کوهستانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی اصغر عباسی کوهستانی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر علی اصغر عباسی کوهستانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی اصغر عباسی کوهستانی 0 از 5 است.

درباره دکتر علی اصغر عباسی کوهستانیدکتر علی اصغر عباسی کوهستانی dr ali asghar abasi kohestani از دکترهای متخصص عمومی کرمان هستند. مطب دکتر علی اصغر عباسی کوهستانی در کرمان،بلوارجهاد،کوچه ۱۲،مقابل آزمایشگاه سپهر،انجمن دیابت عرفان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی اصغر عباسی کوهستانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432445853 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی اصغر عباسی کوهستانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی اصغر عباسی کوهستانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی اصغر عباسی کوهستانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی اصغر عباسی کوهستانی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی اصغر عباسی کوهستانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.