دکتر محمدرضا شاهرخی

دکتر محمدرضا شاهرخی

تخصص ارتوپدی

مشهد

کد نظام پزشکی

17684
%100
پیشنهاد(از 12 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان احمدآباد

آدرس:

مشهد، احمدآباد، خیابان محتشمی، محتشمی ۱، ساختمان شفا، طبقه ۳

تلفن:05138421097

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا شاهرخی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا شاهرخی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 12 کاربر)

%100
12 کاربر از 12 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

سیدحسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

واقعا دکتر خوبی هستند خدا خیرشون بده

طاهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک بسیار دقیق و باحوصله و خوش اخلاق و مجرب و عالی از هر نظر بودند.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار حاذق و متین و صبور هستند.

سمیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برخورد عالی و قابل احترامند

امیرمحمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک باتجربه و خوبی هستند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمدرضا شاهرخی
نوبت مطب خیابان احمدآباد
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، احمدآباد، خیابان محتشمی، محتشمی ۱، ساختمان شفا، طبقه ۳
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 09:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا شاهرخی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا شاهرخی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا شاهرخی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا شاهرخی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا شاهرخی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا شاهرخی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا شاهرخی کجا است؟
دکتر محمدرضا شاهرخی 1 مطب در مطب خیابان احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا شاهرخی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا شاهرخی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا شاهرخی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا شاهرخی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا شاهرخی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا شاهرخی چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا شاهرخی از روز یکشنبه 21 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا شاهرخی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا شاهرخی چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر محمدرضا شاهرخی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا شاهرخی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا شاهرخیدکتر محمدرضا شاهرخی dr mohammadreza shahrokhi از دکترهای متخصص ارتوپدی مشهد هستند. مطب دکتر محمدرضا شاهرخی در مشهد، احمدآباد، خیابان محتشمی، محتشمی ۱، ساختمان شفا، طبقه ۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا شاهرخی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138421097 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا شاهرخی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا شاهرخی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا شاهرخی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا شاهرخی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا شاهرخی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.