دکتر محمدرضا شاهرخی

دکتر محمدرضا شاهرخی

تخصص ارتوپدی

مشهد
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۷۶۸۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان احمدآباد

آدرس:

مشهد، احمدآباد، خیابان محتشمی، محتشمی ۱، ساختمان شفا، طبقه ۳

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا شاهرخی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا شاهرخی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان احمدآباد
دکتر محمدرضا شاهرخی
دکتر محمدرضا شاهرخی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا شاهرخی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا شاهرخی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا شاهرخی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا شاهرخی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا شاهرخی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا شاهرخی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا شاهرخی کجا است؟
دکتر محمدرضا شاهرخی 1 مطب در مطب خیابان احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدرضا شاهرخی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا شاهرخی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا شاهرخی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا شاهرخی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا شاهرخی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا شاهرخی چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا شاهرخی از روز دوشنبه 11 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا شاهرخی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا شاهرخی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمدرضا شاهرخی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا شاهرخی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا شاهرخیدکتر محمدرضا شاهرخی dr mohammadreza shahrokhi از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی مشهد هستند. مطب دکتر محمدرضا شاهرخی در مشهد، احمدآباد، خیابان محتشمی، محتشمی ۱، ساختمان شفا، طبقه ۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا شاهرخی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138421097 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا شاهرخی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا شاهرخی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا شاهرخی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا شاهرخی تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا شاهرخی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.