دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر محسن رافتی سخنگو

دکتر محسن رافتی سخنگو

تخصص جراحی عمومی

مشهد

کد نظام پزشکی

71150
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

متخصص جراحی عمومی

اعمال جراحی دستگاه گوارش

لاپاراسکوپی کیسه صفرا

فتق

همورویید

تیرویید

پستان

اعمال جراحی سرپایی

ختنه

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان احمدآباد

آدرس:

مشهد، خیابان احمدآباد، خیابان پرستار، بین پرستار ۱و۳

تلفن:05138456650

افتخارات

جراح برتر نیروهای مسلح

چهار دوره جراح برتر بیمارستان امام حسین (ع ) 

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محسن رافتی سخنگو را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محسن رافتی سخنگو بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نظرات

طاهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

خیلی ممنون ازشون خیلی خوب راهنمایی کردند. مشاوره تلفنی با ایشان داشتم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محسن رافتی سخنگو
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان احمدآباد
مشهد - مشهد، خیابان احمدآباد، خیابان پرستار، بین پرستار ۱و۳


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو84,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محسن رافتی سخنگو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محسن رافتی سخنگو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محسن رافتی سخنگو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محسن رافتی سخنگو چقدر است؟
هزینه ویزیت محسن رافتی سخنگو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن رافتی سخنگو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محسن رافتی سخنگو کجا است؟
دکتر محسن رافتی سخنگو 1 مطب در مطب خیابان احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محسن رافتی سخنگو را ببینید.
+
آیا دکتر محسن رافتی سخنگو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محسن رافتی سخنگو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محسن رافتی سخنگو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محسن رافتی سخنگو متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محسن رافتی سخنگو چه زمانی است؟
دکتر محسن رافتی سخنگو از روز یکشنبه 13 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن رافتی سخنگو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محسن رافتی سخنگو چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محسن رافتی سخنگو رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محسن رافتی سخنگو 5 از 5 است.
درباره دکتر محسن رافتی سخنگو


دکتر محسن رافتی سخنگو dr mohsen rafati sokhango از دکترهای متخصص جراحی عمومی مشهد هستند. مطب دکتر محسن رافتی سخنگو در مشهد، خیابان احمدآباد، خیابان پرستار، بین پرستار ۱و۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محسن رافتی سخنگو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138456650 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محسن رافتی سخنگو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محسن رافتی سخنگو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محسن رافتی سخنگو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محسن رافتی سخنگو متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محسن رافتی سخنگو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.