دکتر سید سعید احمدزاده هاشمی

دکتر سید سعید احمدزاده هاشمی

تخصص داخلی

مشهد

کد نظام پزشکی

32044

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان دانشگاه

آدرس:

مشهد، خیابان دانشگاه، خیابان گلستان، روبه روی گلستان ۲، پلاک ۹۶

تلفن:05138518516

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید سعید احمدزاده هاشمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سید سعید احمدزاده هاشمی
نوبت مطب خیابان دانشگاه
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، خیابان دانشگاه، خیابان گلستان، روبه روی گلستان ۲، پلاک ۹۶

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید سعید احمدزاده هاشمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید سعید احمدزاده هاشمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید سعید احمدزاده هاشمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید سعید احمدزاده هاشمی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید سعید احمدزاده هاشمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید سعید احمدزاده هاشمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید سعید احمدزاده هاشمی کجا است؟
دکتر سید سعید احمدزاده هاشمی 1 مطب در مطب خیابان دانشگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید سعید احمدزاده هاشمی را ببینید.
+
آیا دکتر سید سعید احمدزاده هاشمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید سعید احمدزاده هاشمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید سعید احمدزاده هاشمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید سعید احمدزاده هاشمی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید سعید احمدزاده هاشمی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید سعید احمدزاده هاشمی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید سعید احمدزاده هاشمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید سعید احمدزاده هاشمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سید سعید احمدزاده هاشمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید سعید احمدزاده هاشمی 0 از 5 است.

درباره دکتر سید سعید احمدزاده هاشمیدکتر سید سعید احمدزاده هاشمی dr seyed saeid ahmadzadeh hashemi از دکترهای متخصص داخلی مشهد هستند. مطب دکتر سید سعید احمدزاده هاشمی در مشهد، خیابان دانشگاه، خیابان گلستان، روبه روی گلستان ۲، پلاک ۹۶ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید سعید احمدزاده هاشمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138518516 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید سعید احمدزاده هاشمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید سعید احمدزاده هاشمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید سعید احمدزاده هاشمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید سعید احمدزاده هاشمی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید سعید احمدزاده هاشمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.