دکتر معصومه مجدی

دکتر معصومه مجدی

پزشک عمومی

فسا

کد نظام پزشکی

51781

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب میدان دارابی

آدرس:

فسا، فلکه دارابی، خیابان بیمارستان شریعتی

تلفن:07153353716

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر معصومه مجدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر معصومه مجدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر معصومه مجدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر معصومه مجدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر معصومه مجدی چقدر است؟
هزینه ویزیت معصومه مجدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه مجدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر معصومه مجدی کجا است؟
دکترمعصومه مجدی مطب میدان دارابی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر معصومه مجدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر معصومه مجدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه مجدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر معصومه مجدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر معصومه مجدی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر معصومه مجدی چه زمانی است؟
دکتر معصومه مجدی از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه مجدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر معصومه مجدی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر معصومه مجدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر معصومه مجدی 0 از 5 است.

درباره دکتر معصومه مجدیدکترمعصومه مجدی dr masome majdi از دکترهای متخصص عمومی فسا هستند. مطب دکتر معصومه مجدی در فسا، فلکه دارابی، خیابان بیمارستان شریعتی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر معصومه مجدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07153353716 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر معصومه مجدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر معصومه مجدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر معصومه مجدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر معصومه مجدی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر معصومه مجدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.