%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌پزشک

فوق تخصص الکتروفیزیولوژی و پیس میکر

تشخیص و درمان آریتمی ها (بی نظمی های ضربان قلب)

استقرار و تنظیم پیس میکر وای سی دی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فلوشیپ الکتروفیزیولوژی بالینی قلب
 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان عارف

آدرس:

مشهد، خیابان عارف، بین عارف ۴و۶، ساختمان پزشکان ۲۰، طبقه ۴

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهدی حسن زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی حسن زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

علی اصغر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی

علیرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر حسن زاده بسیار متواضع هستند مشکلات قلبی رو خیلی خوب توضیح میدن حال بیمارانشون براشون مهمه خدا حفظشون کنه و بهشون سلامتی بده

حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک بسیار باتجربه ای هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهدی حسن زادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی حسن زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی حسن زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی حسن زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی حسن زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی حسن زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی حسن زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی حسن زاده کجا است؟
دکتر مهدی حسن زاده 1 مطب در مطب خیابان عارف دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهدی حسن زاده را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی حسن زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی حسن زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی حسن زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی حسن زاده متخصص الکتروفیزیولوژی بالینی قلب و قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی حسن زاده چه زمانی است؟
دکتر مهدی حسن زاده از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی حسن زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی حسن زاده چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر مهدی حسن زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی حسن زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر مهدی حسن زادهدکتر مهدی حسن زاده dr mahdi hasanzadeh از دکترهای متخصص قلب و عروق مشهد هستند. مطب دکتر مهدی حسن زاده در مشهد، خیابان عارف، بین عارف ۴و۶، ساختمان پزشکان ۲۰، طبقه ۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی حسن زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09152033837-05138432929-05138431962 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی حسن زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی حسن زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی حسن زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی حسن زاده متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی حسن زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.