دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر جعفر رجبی

دکتر جعفر رجبی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

مشهد

کد نظام پزشکی

27301

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان احمد آباد

آدرس:

مشهد، خیابان احمدآباد، خیابان پرستار، پلاک ۱/۳، مجتمع پزشکان پورسینا

تلفن:05138427594

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر جعفر رجبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر جعفر رجبی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان احمد آباد
مشهد - مشهد، خیابان احمدآباد، خیابان پرستار، پلاک ۱/۳، مجتمع پزشکان پورسینا


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر جعفر رجبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر جعفر رجبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر جعفر رجبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر جعفر رجبی چقدر است؟
هزینه ویزیت جعفر رجبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر جعفر رجبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر جعفر رجبی کجا است؟
دکتر جعفر رجبی 1 مطب در مطب خیابان احمد آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر جعفر رجبی را ببینید.
+
آیا دکتر جعفر رجبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر جعفر رجبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر جعفر رجبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر جعفر رجبی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر جعفر رجبی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر جعفر رجبی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر جعفر رجبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر جعفر رجبی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر جعفر رجبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر جعفر رجبی 0 از 5 است.
درباره دکتر جعفر رجبی


دکتر جعفر رجبی dr jafar rajabi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) مشهد هستند. مطب دکتر جعفر رجبی در مشهد، خیابان احمدآباد، خیابان پرستار، پلاک ۱/۳، مجتمع پزشکان پورسینا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر جعفر رجبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138427594 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر جعفر رجبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر جعفر رجبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر جعفر رجبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر جعفر رجبی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر جعفر رجبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.