درباره‌ی پزشک

متخصص درمان ریشه

کد نظام پزشکی

60619

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک
  • تخصص درمان ریشه (اندودانتیکس)

اطلاعات مطب خیابان هاشمیه

آدرس:

مشهد، تقاطع هاشمیه وصارمی، بین صارمی ۲۶و ۲۸، پلاک ۸، ساختمان آرامش، طبقه سوم، پلاک ۸

تلفن:05138800014

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مینا زارعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان هاشمیه
دکتر مینا زارعی
دکتر مینا زارعی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مینا زارعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مینا زارعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مینا زارعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مینا زارعی چقدر است؟
هزینه ویزیت مینا زارعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مینا زارعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مینا زارعی کجا است؟
دکترمینا زارعی مطب خیابان هاشمیه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مینا زارعی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مینا زارعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مینا زارعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مینا زارعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مینا زارعی متخصص دندانپزشک و درمان ریشه (اندودانتیکس) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مینا زارعی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مینا زارعی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مینا زارعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مینا زارعی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مینا زارعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مینا زارعی 0 از 5 است.

درباره دکتر مینا زارعیدکترمینا زارعی dr mina zarei از دکترهای متخصص دندانپزشک مشهد هستند. مطب دکتر مینا زارعی در مشهد، تقاطع هاشمیه وصارمی، بین صارمی ۲۶و ۲۸، پلاک ۸، ساختمان آرامش، طبقه سوم، پلاک ۸ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مینا زارعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138800014 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مینا زارعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مینا زارعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مینا زارعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مینا زارعی متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مینا زارعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.