کد نظام پزشکی

۴۳۴۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد تغذیه

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب داروخانه اصفهان، مجتمع پزشکی بوعلی، طبقه اول شمالی

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آمادگاه
نگار اصلانی
نگار اصلانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت نگار اصلانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نگار اصلانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد نگار اصلانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت نگار اصلانی چقدر است؟
هزینه ویزیت نگار اصلانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل نگار اصلانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب نگار اصلانی کجا است؟
دکتر نگار اصلانی 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب نگار اصلانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا نگار اصلانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نگار اصلانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
نگار اصلانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نگار اصلانی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد نگار اصلانی چه زمانی است؟
دکتر نگار اصلانی از روز یکشنبه 30 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل نگار اصلانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از نگار اصلانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به نگار اصلانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی نگار اصلانی 0 از 5 است.

درباره نگار اصلانی

نگار اصلانی negar aslani از دکترهای متخصص تخصص تغذیه اصفهان هستند. مطب نگار اصلانی در اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب داروخانه اصفهان، مجتمع پزشکی بوعلی، طبقه اول شمالی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب نگار اصلانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132212145 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام نگار اصلانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی نگار اصلانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط نگار اصلانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از نگار اصلانی تخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد نگار اصلانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.