دکتر محمدطاهر قادری

دکتر محمدطاهر قادری

تخصص ارتوپدی

فلوشیپ جراحی زانو

شیراز

کد نظام پزشکی

103284
%95
پیشنهاد(از 35 کاربر)

درباره‌پزشک

فوق تخصص جراحی زانو 

فلوشیپ تعویض مفصل و بازسازی رباط

ترمیم مینیسک، درمان بیماری های کشکک، استئوتومی و اصلاح پای پرانتزی

دارای بورد تخصصی

عضو آکادمی جراحان ارتوپدی امریکا

سایت پزشک : www.doctorghaderi.com 

اینستاگرام پزشک : Doctor.ghaderi  

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی
 • فلوشیپ جراحی زانو

اطلاعات کلینیک فوق تخصصی جراحی زانو و لگن ژیوان شیراز

آدرس:

شیراز، خیابان قصرالدشت، رو به روی کوچه 97(مسجدالرسول)، پلاک 1311، مرکز فوق تخصصی جراحی زانو و لگن ژیوان (zhivan)

اطلاعات کلینیک فوق تخصصی جراحی زانو و لگن ژیوان

آدرس:

شیراز، قصرالدشت، رو به روی کوچه ۹۷(مسجدالرسول)، پلاک ۱۳۱۱، مرکز فوق تخصصی جراحی زانو و لگن ژیوان (zhivan)

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدطاهر قادری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدطاهر قادری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 35 کاربر)

%95
33 کاربر از 35 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  7 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  20 نفر

نظرات

میاسه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دكتر بسيار مهربون وخوش أخلاق، كارشون فوق العادست، حرفه اي .. عمل رباط صليبي و مينيسك و ترميم غضروف أنجام دادن و اسم و روز به روز دارم بهتر ميشم الحمدلله.. ممنونم آقاي دكتر

عبدالمحمد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

آقای دکتر قادری بی نظیر هستند نمونه ، عالی، کاربلد و خلاصه همه چیز تمام ، پدر من پیششون عمل کردند بسیار دلسوز و خوش برخورد و خوش اخلاق هستند و من آقای دکتر را صد درصد پیشنهاد می کنم بعد از چند ماه حالشون بسیار خوبه ... ممنون

صهبا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک دلسوز و‌ با سوادی هستند.

رقیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خوب بودن ولی خیلی معطلی داشت ۳ ساعت ما تو مطب بودیم

مهرانگیز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

اخلاق پزشک خیلی خوب بود و با دقت معاینه میکردند. ولی بیشتر از حد معمول نوبتم شد و معاینه شدم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدطاهر قادری


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدطاهر قادری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدطاهر قادری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدطاهر قادری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدطاهر قادری چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدطاهر قادری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدطاهر قادری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدطاهر قادری کجا است؟
دکتر محمدطاهر قادری 2 مطب در کلینیک فوق تخصصی جراحی زانو و لگن ژیوان شیراز و کلینیک فوق تخصصی جراحی زانو و لگن ژیوان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدطاهر قادری را ببینید.
+
آیا دکتر محمدطاهر قادری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدطاهر قادری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدطاهر قادری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدطاهر قادری متخصص ارتوپدی و جراحی زانو هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدطاهر قادری چه زمانی است؟
دکتر محمدطاهر قادری از روز شنبه 6 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدطاهر قادری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدطاهر قادری چقدر است؟
تا کنون 35 نفر به دکتر محمدطاهر قادری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدطاهر قادری 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدطاهر قادریدکتر محمدطاهر قادری dr mohammad taher ghaderi از دکترهای متخصص ارتوپدی شیراز هستند. مطب دکتر محمدطاهر قادری در شیراز، خیابان قصرالدشت، رو به روی کوچه 97(مسجدالرسول)، پلاک 1311، مرکز فوق تخصصی جراحی زانو و لگن ژیوان (zhivan) واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدطاهر قادری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136300700,09351501501,09361601601 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدطاهر قادری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدطاهر قادری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدطاهر قادری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدطاهر قادری متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدطاهر قادری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.