دکتر سید مهدی جعفری

دکتر سید مهدی جعفری

تخصص ارتوپدی

فلوشیپ جراحی زانو

فلوشیپ جراحی شانه و آرنج

فلوشیپ جراحی لگن و ران

جراحی شانه، زانو، لگن و تعویض مفصل
شیراز

کد نظام پزشکی

77322
%80
پیشنهاد(از 5 کاربر)

درباره‌پزشک

فلوشیپ جراحی زانو

فلوشیپ لگن و شانه از آمریکا

درمان آسیب های ورزشی

تعویض مفصل

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی
 • فلوشیپ جراحی زانو
 • فلوشیپ جراحی شانه و آرنج
 • فلوشیپ جراحی لگن و ران

اطلاعات مطب چمران

آدرس:

شیراز, خیابان چمران(ابیوردی), قبل از زیرگذر چمران, ساختمان پزشکی ساعت, طبقه اول

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید مهدی جعفری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید مهدی جعفری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%80
4 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

مرجان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

تازه روند درمان شروع شده هنوز نتیجه مشخص نیست ولی دکتر خوش برخورد و باحوصله ای هستند.

نسترن
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی بودند ممنون

مرتضی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر کار بلد و فوق العاده هستن زمان برای بیمار می‌گذارند با دقت و تشخیص درست دارن

ناصر اسماعیلی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خوب بودند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید مهدی جعفریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید مهدی جعفری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید مهدی جعفری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید مهدی جعفری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید مهدی جعفری چقدر است؟
هزینه ویزیت سید مهدی جعفری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید مهدی جعفری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید مهدی جعفری کجا است؟
دکتر سید مهدی جعفری 1 مطب در مطب چمران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید مهدی جعفری را ببینید.
+
آیا دکتر سید مهدی جعفری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید مهدی جعفری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید مهدی جعفری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید مهدی جعفری متخصص ارتوپدی و جراحی زانو و جراحی شانه و آرنج و جراحی لگن و ران هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید مهدی جعفری چه زمانی است؟
دکتر سید مهدی جعفری از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید مهدی جعفری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید مهدی جعفری چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر سید مهدی جعفری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید مهدی جعفری 4 از 5 است.

درباره دکتر سید مهدی جعفریدکتر سید مهدی جعفری dr seyyed mehdi jafari از دکترهای متخصص ارتوپدی شیراز هستند. مطب دکتر سید مهدی جعفری در شیراز, خیابان چمران(ابیوردی), قبل از زیرگذر چمران, ساختمان پزشکی ساعت, طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید مهدی جعفری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09394466560,07136289150 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید مهدی جعفری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید مهدی جعفری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید مهدی جعفری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید مهدی جعفری متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید مهدی جعفری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.