دکتر سعید کشاورز

دکتر سعید کشاورز

دکترای کایروپراکتیک

شیراز

کد نظام پزشکی

ک 74
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای کایروپراکتیک

اطلاعات مطب دکتر سعید کشاورز

آدرس:

شیراز بیست متری سینما سعدی تقاطع معدل مجتمع سال طبقه پنجم

تلفن:07132344216

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سعید کشاورز را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعید کشاورز بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سعید کشاورزسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعید کشاورز را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید کشاورز نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعید کشاورز در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعید کشاورز چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید کشاورز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید کشاورز می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعید کشاورز کجا است؟
دکتر سعید کشاورز 1 مطب در مطب دکتر سعید کشاورز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سعید کشاورز را ببینید.
+
آیا دکتر سعید کشاورز امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید کشاورز در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعید کشاورز در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید کشاورز متخصص کایروپراکتیک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعید کشاورز چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سعید کشاورز تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید کشاورز در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعید کشاورز چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سعید کشاورز رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعید کشاورز 0 از 5 است.

درباره دکتر سعید کشاورزدکتر سعید کشاورز dr saeid keshavarz از دکترهای متخصص کایروپراکتیک شیراز هستند. مطب دکتر سعید کشاورز در شیراز بیست متری سینما سعدی تقاطع معدل مجتمع سال طبقه پنجم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید کشاورز می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132344216 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید کشاورز و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید کشاورز هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید کشاورز فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید کشاورز متخصص کایروپراکتیک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کایروپراکتیک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعید کشاورز مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.