دکتر محمدحسین قهرمانی

دکتر محمدحسین قهرمانی

دکترای کایروپراکتیک

شیراز
%86
پیشنهاد(از 14 کاربر)

کد نظام پزشکی

ک-86

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای کایروپراکتیک

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان 20 متری سینما سعدی ، حدفاصل چهار راه هدایت و چهار راه سینما سعدی، جنب بیمه دانا، ساختمان تارا، طبقه اول شرقی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدحسین قهرمانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدحسین قهرمانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 14 کاربر)

%86
12 کاربر از 14 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

لطفا با MRI مراجعه کنید .

دکتر محمدحسین قهرمانی
دکتر محمدحسین قهرمانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدحسین قهرمانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدحسین قهرمانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدحسین قهرمانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدحسین قهرمانی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدحسین قهرمانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین قهرمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدحسین قهرمانی کجا است؟
دکترمحمدحسین قهرمانی مطب خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدحسین قهرمانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدحسین قهرمانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین قهرمانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدحسین قهرمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدحسین قهرمانی متخصص کایروپراکتیک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدحسین قهرمانی چه زمانی است؟
دکتر محمدحسین قهرمانی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین قهرمانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدحسین قهرمانی چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر محمدحسین قهرمانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدحسین قهرمانی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدحسین قهرمانیدکترمحمدحسین قهرمانی dr mohammadhossein ghahramani از دکترهای متخصص کایروپراکتیک شیراز هستند. مطب دکتر محمدحسین قهرمانی در شیراز ، خیابان 20 متری سینما سعدی ، حدفاصل چهار راه هدایت و چهار راه سینما سعدی، جنب بیمه دانا، ساختمان تارا، طبقه اول شرقی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدحسین قهرمانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132336868,07132336969 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدحسین قهرمانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدحسین قهرمانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدحسین قهرمانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدحسین قهرمانی متخصص کایروپراکتیک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کایروپراکتیک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدحسین قهرمانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.