دکتر احمد علی صادق نژاد

دکتر احمد علی صادق نژاد

تخصص زنان، زایمان و نازایی

شیراز

کد نظام پزشکی

13936

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان بیست متری

آدرس:

شیراز ، بیست متری سینماسعدی ، کوچه 6 ، ساختمان پزشکان

تلفن:07132309901

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمد علی صادق نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان بیست متری
دکتر احمد علی صادق نژاد
دکتر احمد علی صادق نژاد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمد علی صادق نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمد علی صادق نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمد علی صادق نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمد علی صادق نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت احمد علی صادق نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد علی صادق نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمد علی صادق نژاد کجا است؟
دکتراحمد علی صادق نژاد مطب خیابان بیست متری مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر احمد علی صادق نژاد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر احمد علی صادق نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمد علی صادق نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمد علی صادق نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمد علی صادق نژاد متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمد علی صادق نژاد چه زمانی است؟
دکتر احمد علی صادق نژاد از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد علی صادق نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمد علی صادق نژاد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر احمد علی صادق نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمد علی صادق نژاد 0 از 5 است.

درباره دکتر احمد علی صادق نژاددکتراحمد علی صادق نژاد dr ahmad ali sadeghnezhad از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر احمد علی صادق نژاد در شیراز ، بیست متری سینماسعدی ، کوچه 6 ، ساختمان پزشکان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمد علی صادق نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132309901 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمد علی صادق نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمد علی صادق نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمد علی صادق نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمد علی صادق نژاد متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمد علی صادق نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.