دکتر مهدی خانی

دکتر مهدی خانی

تخصص جراحی مغز و اعصاب

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
شیراز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۵ کاربر)

درباره‌ی پزشک

فلوشیپ جراحی ستون فقرات از آمریکا.جراحی میکروسکوپیک و آندوسکوپیک دیسک وترمیم قوسهای غیر طبیعی ستون فقرات

متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات، جراحی تخصصی اعصاب محیطی، عضو انجمن جراحان مغز و اعصاب آمریکا

کد نظام پزشکی

۹۱۸۳۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، کوچه 41، مجتمع سینا، روبروی درمانگاه شهید فقیهی

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • ایرانیان

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر مهدی خانی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۵ کاربر)

%۱۰۰
۱۵ کاربر از ۱۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
دکتر مهدی خانی
دکتر مهدی خانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی خانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی خانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی خانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی خانی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی خانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی خانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی خانی کجا است؟
دکتر مهدی خانی 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهدی خانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی خانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی خانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی خانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی خانی متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی خانی چه زمانی است؟
دکتر مهدی خانی از روز چهارشنبه 26 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی خانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی خانی چقدر است؟
تا کنون 15 نفر به دکتر مهدی خانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی خانی 5 از 5 است.

درباره دکتر مهدی خانی

دکتر مهدی خانی dr mehdi khani از دکترهای متخصص تخصص جراحی مغز و اعصاب شیراز هستند. مطب دکتر مهدی خانی در شیراز، خیابان زند، کوچه 41، مجتمع سینا، روبروی درمانگاه شهید فقیهی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی خانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132305008 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی خانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی خانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی خانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی خانی تخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی خانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.