دکتر یلدا مظلوم

دکتر یلدا مظلوم

تخصص قلب و عروق

شیراز
%100
پیشنهاد(از 17 کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی قلب و عروق

درمان بیماری های عروق کرونر قلب، فشار خون، سکته های قلبی، بیمارانی که استنت شده اند یا عمل جراحی قلب باز انجام داده اند، بیماری‌های عروق محیطی پا، ضربان‌های غیر طبیعی، نارسایی قلبی، تپش قلب، مشاوره قلب از عمل، مراقب های قلبی در طی دوره وبعد از دوره شیمی درمانی وپرتو درمانی، بررسی های قلبی در بیماران خاص مانند ام اس، سکته های مغزی، بیماریهای روماتولوژیک (مانندلوپوس، بهجت،...)، کنترل ودرمان عوامل خطرساز بیماری‌های قلبی مانندچربی خون و غلظت خون، بررسی وپیگیری بیماری‌های مادرزادی قلبی.

در مطب اکوکاردیوگرافی، داپلر رنگی، اکوی بافتی، هولتر ۲۴ ساعته فشار خون، نوارقلب، تست ورزش انجام می شود.

آدرس اینستاگرام: Dr.yalda_mazloom

کد نظام پزشکی

76465

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان بیست متری

آدرس:

شیراز ، سر بیست متری سینما سعدی ، بین بانک ملت و تجارت ، مجتمع پزشکی شیراز ، طبقه سوم ، واحد۳۰۱

تلفن:07132301303

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر یلدا مظلوم را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر یلدا مظلوم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 17 کاربر)

%100
17 کاربر از 17 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  12 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر یلدا مظلوم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر یلدا مظلوم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر یلدا مظلوم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر یلدا مظلوم چقدر است؟
هزینه ویزیت یلدا مظلوم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر یلدا مظلوم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر یلدا مظلوم کجا است؟
دکتریلدا مظلوم مطب خیابان بیست متری مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر یلدا مظلوم، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر یلدا مظلوم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر یلدا مظلوم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر یلدا مظلوم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر یلدا مظلوم متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر یلدا مظلوم چه زمانی است؟
دکتر یلدا مظلوم از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر یلدا مظلوم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر یلدا مظلوم چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر یلدا مظلوم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر یلدا مظلوم 5 از 5 است.

درباره دکتر یلدا مظلومدکتریلدا مظلوم dr yalda mazloom از دکترهای متخصص قلب و عروق شیراز هستند. مطب دکتر یلدا مظلوم در شیراز ، سر بیست متری سینما سعدی ، بین بانک ملت و تجارت ، مجتمع پزشکی شیراز ، طبقه سوم ، واحد۳۰۱ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر یلدا مظلوم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132301303 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر یلدا مظلوم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر یلدا مظلوم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر یلدا مظلوم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر یلدا مظلوم متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر یلدا مظلوم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.