دکتر رامین افشاری

دکتر رامین افشاری

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

شیراز

کد نظام پزشکی

62937
%78
پیشنهاد(از 44 کاربر)

درباره‌پزشک

دکتر رامین افشاری، متخصص اعصاب و روان، دانش آموخته ی دوره روان درمانی بین المللی دانشگاه ماربورگ آلمان و دارای 18 سال سابقه ی روان پزشکی.

درمان افسردگی، اضطراب، وسواس، سردرد و درد هایی که توجیه جسمی ندارند،

مشکلات خواب، مشکلات ارتباطی با کودک و نوجوان، کمبود توجه و بیش فعالی، رابطه های نامطلوب زوج ها.

انجام تست های تشخیصی روان شناختی.

اندازه گیری شاخص های سلامت جسمی (قد، وزن، فشار خون، دور کمر و ضربان قلب) در هر ویزیت.

سایت پزشک : www.raminafshari.ca

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان زند ، روبروی بیست متری سینما سعدی (کوچه شهید عباییان) ، کوچه 1،ساختمان نسرین ، طبقه دوم

اطلاعات مرکز مشاوره مهراد

آدرس:

شیراز، خیابان زند، روبروی بیست متری سینما سعدی(کوچه شهید عبائیان)، کوچه1، ساختمان نسرین، طبقه2، واحد202

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رامین افشاری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رامین افشاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 44 کاربر)

%78
34 کاربر از 44 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  14 نفر
 • 15-45 دقیقه
  15 نفر
 • 45-90 دقیقه
  13 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

امیر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

سیستم مدرن و به کارگیری روشهای روان درمانی

کیمیا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار باتجربه هستند و حداقل داروی مورد نیاز را تجویز میکنند.

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خدا خیر ٱقای دکتر بده،چنتا روانپزشک کودک در شیراز مراجعه کردم طی چند سال ولی اصلا یک درصدم برای پسرم که هایپر اکتیو بود جواب نگرفتم،ایشان با تجویز یه قرص که خواب ٱور هم نیست ٱرامش رو به زندگیمون هدیه دادند

نگار
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر بسیار مهربان و خوش برخورد و خونگرم هستند، بسیار با تجربه و داروهای خیلی خوبی برای من تجویز کردند که باعث میشوند بهتر و مثبت تر راجع به خودم فکر کنم و در زندگی روزمره فعال تر باشم.

پریسا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

جناب دکتر با حوصله تمام با مریض صحبت می‌کنند. و نحوه رفتار به گونه ای هست که آرامش عجیبی به بیمار می‌دهند. و همچنین پرسنل مطب رفتار بسیار بسیار محترمانه ای با بیماران دارند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر رامین افشاری


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رامین افشاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رامین افشاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رامین افشاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رامین افشاری چقدر است؟
هزینه ویزیت رامین افشاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رامین افشاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رامین افشاری کجا است؟
دکتر رامین افشاری 2 مطب در مطب خیابان زند و مرکز مشاوره مهراد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رامین افشاری را ببینید.
+
آیا دکتر رامین افشاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رامین افشاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رامین افشاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رامین افشاری متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رامین افشاری چه زمانی است؟
دکتر رامین افشاری از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رامین افشاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رامین افشاری چقدر است؟
تا کنون 44 نفر به دکتر رامین افشاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رامین افشاری 4 از 5 است.

درباره دکتر رامین افشاریدکتر رامین افشاری dr ramin afshari از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) شیراز هستند. مطب دکتر رامین افشاری در شیراز ، خیابان زند ، روبروی بیست متری سینما سعدی (کوچه شهید عباییان) ، کوچه 1،ساختمان نسرین ، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رامین افشاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132346916 , 09382553228 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رامین افشاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رامین افشاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رامین افشاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رامین افشاری متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رامین افشاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.