دکتر محسن کروپ

دکتر محسن کروپ

تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

جراحی کلیه و مجاری ادرار
شیراز

کد نظام پزشکی

49228
%82
پیشنهاد(از 27 کاربر)

درباره‌پزشک

درمان سنگ کلیه، پروستات، مثانه، عفونتها ناباروری

در مطب ویزیت، عمل سرپایی انجام می شود

همکاری با بیمارستان شهریار، کوثر، ایران

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب دکتر محسن کروپ

آدرس:

شیراز، سی متری سینماسعدی، بعد از داروخانه بابک، چهارراه ذوالنوار، روبرو ساندویچ کوماچ

تلفن:07132341647

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محسن کروپ را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محسن کروپ بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 27 کاربر)

%82
22 کاربر از 27 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  18 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

هانیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

از برخورد پزشک راضی نبودم.

آفتاب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

تشخیص و برخوردشان عالی است

هاشم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فردی کار درست دلسوز و احساس مسولیت میکنند.

شیدا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

چند سال تحت نظردکترکروپ محترم هستم ک بسیارخوش اخلاق و باتجربه هستند. چندتا دکتردیگه معرفی کردن مراجعه کردم تشخیص اوناهم مثل دکترکروپ بودهیچ فرقی نداشتن واقعا وقت میذارن تامشکل بیمار رو بدونن ودارو تجویز کنند. واقعاراضی هستم

خداداد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محسن کروپ


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محسن کروپ را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محسن کروپ نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محسن کروپ در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محسن کروپ چقدر است؟
هزینه ویزیت محسن کروپ با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن کروپ می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محسن کروپ کجا است؟
دکتر محسن کروپ 1 مطب در مطب دکتر محسن کروپ دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محسن کروپ را ببینید.
+
آیا دکتر محسن کروپ امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محسن کروپ در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محسن کروپ در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محسن کروپ متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محسن کروپ چه زمانی است؟
دکتر محسن کروپ از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن کروپ در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محسن کروپ چقدر است؟
تا کنون 27 نفر به دکتر محسن کروپ رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محسن کروپ 5 از 5 است.

درباره دکتر محسن کروپدکتر محسن کروپ dr mohsen koroop از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر محسن کروپ در شیراز، سی متری سینماسعدی، بعد از داروخانه بابک، چهارراه ذوالنوار، روبرو ساندویچ کوماچ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محسن کروپ می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132341647 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محسن کروپ و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محسن کروپ هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محسن کروپ فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محسن کروپ متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محسن کروپ مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.