دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر احمد کامگارپور

دکتر احمد کامگارپور

تخصص جراحی مغز و اعصاب

شیراز

کد نظام پزشکی

21329
%86
پیشنهاد(از 7 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب دکتر احمد کامگارپور

آدرس:

شیراز-خیابان ملاصدرا-کوچه ۹-ساختمان پزشکان رازی-طبقه ی اول

تلفن:07132346091

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احمد کامگارپور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمد کامگارپور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%86
6 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

سمانه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالي

سید مهدی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار عالی

سینا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خیلی گل هستن دکتر

فرنوش
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار خوب

الهام
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار دکتر خوبی هستند. ایشان در کار خود استاد هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر احمد کامگارپور
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب دکتر احمد کامگارپور
شیراز - شیراز-خیابان ملاصدرا-کوچه ۹-ساختمان پزشکان رازی-طبقه ی اول


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمد کامگارپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمد کامگارپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمد کامگارپور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمد کامگارپور چقدر است؟
هزینه ویزیت احمد کامگارپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد کامگارپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمد کامگارپور کجا است؟
دکتر احمد کامگارپور 1 مطب در مطب دکتر احمد کامگارپور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر احمد کامگارپور را ببینید.
+
آیا دکتر احمد کامگارپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمد کامگارپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمد کامگارپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمد کامگارپور متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمد کامگارپور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر احمد کامگارپور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد کامگارپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمد کامگارپور چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر احمد کامگارپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمد کامگارپور 5 از 5 است.
درباره دکتر احمد کامگارپور


دکتر احمد کامگارپور dr ahmad kamgarpoor از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب شیراز هستند. مطب دکتر احمد کامگارپور در شیراز-خیابان ملاصدرا-کوچه ۹-ساختمان پزشکان رازی-طبقه ی اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمد کامگارپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132346091 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمد کامگارپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمد کامگارپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمد کامگارپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمد کامگارپور متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمد کامگارپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.