%۹۱
پیشنهاد(از ۴۴ کاربر)

کد نظام پزشکی

۳۹۱۰۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

اطلاعات مطب دکتر ساسان نیکنام

آدرس:

شیراز، خیابان زرگری، روبروی بیمارستان دنا، ساختمان صبا، طبقه 2

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ساسان نیکنام را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ساسان نیکنام بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۴۴ کاربر)

%۹۱
۴۰ کاربر از ۴۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۷ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۹ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۷ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر ساسان نیکنام
ملاحظات
 • لطفا فقط در صورت نیاز به عمل جراحی نوبت رزرو بفرمایید در غیر این صورت نوبت شما از سمت مطب قابل قبول نبوده و کنسل میشود.
 • لطفادر ساعت تعیین شده در مطب حضور داشته باشید
 • بیمارانی که فقط مشکلات مربوط به قرنیه دارند، ویزیت می شوند.بیمارانی که دارای مشکلات شبکیه و عصب و پیر چشمی و چکاپ ومعاینه معمولی هستند در مطب ویزیت نخواهند شد. 
 •  دکتر نیکنام بیمارانی که توسط پزشک دیگری تحت عمل جراحی قرار گرفته اند و یا برای معاینه عینک مراجعه میکنند را ویزیت نمیکنند. 
 • افرادی که بین سن 22 سال تا 40 سال هستند و برای لیزیک مراجعه می کنند، ویزیت می شوند.
 • بیماران محترم در صورتی که بیماری شما در حیطه ی تخصص پزشک نباشد، شما در مطب ویزیت نخواهید شد.
 • کسانی که عفونت و خراش قرنیه و موردهای اورژانسی دارند ویزیت نمیشوند.
دکتر ساسان نیکنام
دکتر ساسان نیکنام

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ساسان نیکنام را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ساسان نیکنام نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ساسان نیکنام در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ساسان نیکنام چقدر است؟
هزینه ویزیت ساسان نیکنام با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ساسان نیکنام می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ساسان نیکنام کجا است؟
دکتر ساسان نیکنام 1 مطب در مطب دکتر ساسان نیکنام دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ساسان نیکنام، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ساسان نیکنام امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ساسان نیکنام در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ساسان نیکنام در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ساسان نیکنام متخصص چشم پزشکی و قرنیه و خارج چشمی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ساسان نیکنام چه زمانی است؟
دکتر ساسان نیکنام از روز سه شنبه 3 آبان بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ساسان نیکنام در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ساسان نیکنام چقدر است؟
تا کنون 44 نفر به دکتر ساسان نیکنام رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ساسان نیکنام 5 از 5 است.

درباره دکتر ساسان نیکنامدکتر ساسان نیکنام dr sasan niknam از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر ساسان نیکنام در شیراز، خیابان زرگری، روبروی بیمارستان دنا، ساختمان صبا، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ساسان نیکنام می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09394168286 , 07136493727 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ساسان نیکنام و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ساسان نیکنام هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ساسان نیکنام فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ساسان نیکنام تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ساسان نیکنام مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.