دکتر ساسان نیکنام

دکتر ساسان نیکنام

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

قرنیه
شیراز

کد نظام پزشکی

39106
%93
پیشنهاد(از 51 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

اطلاعات مطب دکتر ساسان نیکنام

آدرس:

شیراز، خیابان زرگری، روبروی بیمارستان دنا، ساختمان صبا، طبقه 2

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ساسان نیکنام را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ساسان نیکنام بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 51 کاربر)

%93
47 کاربر از 51 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  25 نفر
 • 45-90 دقیقه
  8 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  11 نفر

نظرات

بهنام
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی خوب بودند.

سرور
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

سلام من بیمار دکتر ساسان نیکنام هستم و بسیار راضی هستم.

بهرام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار مجرب هستند و با بیمار برخوردی مهربان دارد

توفیق
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی با تجربه و دقت دقیق کیفیت خوب

سعید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر برخورد خوبی داشتند

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر ساسان نیکنام
نوبت مطب دکتر ساسان نیکنام
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - ، خیابان زرگری، روبروی بیمارستان دنا، ساختمان صبا، طبقه 2
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ساسان نیکنام را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ساسان نیکنام نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ساسان نیکنام در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ساسان نیکنام چقدر است؟
هزینه ویزیت ساسان نیکنام با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ساسان نیکنام می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ساسان نیکنام کجا است؟
دکتر ساسان نیکنام 1 مطب در مطب دکتر ساسان نیکنام دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ساسان نیکنام را ببینید.
+
آیا دکتر ساسان نیکنام امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ساسان نیکنام در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ساسان نیکنام در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ساسان نیکنام متخصص چشم پزشکی و قرنیه و خارج چشمی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ساسان نیکنام چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ساسان نیکنام تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ساسان نیکنام در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ساسان نیکنام چقدر است؟
تا کنون 51 نفر به دکتر ساسان نیکنام رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ساسان نیکنام 5 از 5 است.

درباره دکتر ساسان نیکنامدکتر ساسان نیکنام dr sasan niknam از دکترهای متخصص قرنیه و خارج چشمی شیراز هستند. مطب دکتر ساسان نیکنام در شیراز، خیابان زرگری، روبروی بیمارستان دنا، ساختمان صبا، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ساسان نیکنام می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09394168286 , 07136493727 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ساسان نیکنام و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ساسان نیکنام هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ساسان نیکنام فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ساسان نیکنام متخصص قرنیه و خارج چشمی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قرنیه و خارج چشمی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ساسان نیکنام مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.