دکتر فریبا یزدانی

دکتر فریبا یزدانی

تخصص جراحی عمومی

شیراز
%۹۷
پیشنهاد(از ۲۹ کاربر)

درباره‌ی پزشک

همکاری با بیمارستان مادر و کودک و شهریار درمانگاه بهبود سپهر و بوعلی سینا گویم  

کد نظام پزشکی

۳۰۷۱۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب دکتر فریبا یزدانی

آدرس:

شیراز خیابان زند روبروی دانشکده پزشکی جنب داروخانه دکتر فیروزی ساختمان هانیه طبقه 4

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فریبا یزدانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فریبا یزدانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲۹ کاربر)

%۹۷
۲۸ کاربر از ۲۹ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۷ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۹ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر فریبا یزدانی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر فریبا یزدانی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر فریبا یزدانی
دکتر فریبا یزدانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فریبا یزدانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریبا یزدانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فریبا یزدانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فریبا یزدانی چقدر است؟
هزینه ویزیت فریبا یزدانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا یزدانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فریبا یزدانی کجا است؟
دکتر فریبا یزدانی 1 مطب در مطب دکتر فریبا یزدانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فریبا یزدانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فریبا یزدانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا یزدانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فریبا یزدانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریبا یزدانی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فریبا یزدانی چه زمانی است؟
دکتر فریبا یزدانی از روز چهارشنبه 6 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا یزدانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فریبا یزدانی چقدر است؟
تا کنون 29 نفر به دکتر فریبا یزدانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فریبا یزدانی 5 از 5 است.

درباره دکتر فریبا یزدانیدکتر فریبا یزدانی dr fariba yazdani از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر فریبا یزدانی در شیراز، خیابان قصرالدشت، بین کوچه 76 و 78، روبه روی مهدی آباد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فریبا یزدانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136285237 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فریبا یزدانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فریبا یزدانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فریبا یزدانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فریبا یزدانی تخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فریبا یزدانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.