دکتر فریبا یزدانی

دکتر فریبا یزدانی

کد نظام پزشکی: 30715
4.9 (100 نظر)
٪98 پیشنهاد کاربران
1386 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر فریبا یزدانی

مطب دکتر فریبا یزدانی
آدرس: شیراز - شیراز خیابان زند روبروی دانشکده پزشکی جنب داروخانه دکتر فیروزی ساختمان هانیه طبقه 4
اولین نوبت آزاد: چهارشنبه 6 تیر | 17:10

مشاوره پزشکی آنلاین دکتر فریبا یزدانی

نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو
اولین نوبت آزاد: چهارشنبه 6 تیر | 09:35
159,000 تومان

درباره دکتر فریبا یزدانی

همکاری با بیمارستان مادر و کودک و شهریار درمانگاه بهبود سپهر و بوعلی سینا گویم  

آدرس مطب دکتر فریبا یزدانی

مطب دکتر فریبا یزدانی
آدرس:
شیراز خیابان زند روبروی دانشکده پزشکی جنب داروخانه دکتر فیروزی ساختمان هانیه طبقه 4
تلفن:

نظرات درباره دکتر فریبا یزدانی

4.9
از 100 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%98
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/03/16)
نوبت دهی مطب
(1403/03/16)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
برای کیست دستم مراجعه کردم
مریم(1403/03/16)
نوبت دهی مطب
(1403/03/16)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
یه کیستی بود که نفهمیدم چی بود، ولی بهترین دکتر هستن
کاربر دکترتو(1403/03/10)
نوبت دهی مطب
(1403/03/10)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
سلام.. من بخاطر عفونت مجرای شیری سینه مراجعه کردم.. که قبلا رفته بودم دکتر ولی خوب نشده بود.. به پیشنهاد دوستان اومدم پیش خانم دکتر که فعلا بهم دارو داده. وسونو گرافی مجدد برام نوشته.. البته ایشون گفتن جای نگرانی نیست.. با این دارو ها حتما خوب میشم.
سید صادق(1403/02/28)
(1403/02/28)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
خوش اخلاق و با تجربه. من عمل داشتم واقعا ممنون . از طرف آقای موسوی
کاربر دکترتو(1403/02/19)
نوبت دهی مطب
(1403/02/19)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
برخورد خیلی خوب تشخیص خوب و راهنمایی عالی
هایده(1403/02/17)
نوبت دهی مطب
(1403/02/17)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
فیستول مقعدی و مشکل کولیت روده دارم که بر اثر دیابت به این عارضه دچار شدم و تشخیص دکتر مثل پزشک های دیگه بود و دکتر یزدانی واقعاً خوب تر از خوب تر از خوبان بودن بسیار صبورانه مشکلم رو شنیدن و معاینه کردند و مهربان و صبور و خوش برخورد رفتار کردند نمره شون بیست 💎💎💎❤️❤️❤️

سوالات متداول راجع به دکتر فریبا یزدانی

چطور می‌توانم نوبت دکتر فریبا یزدانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریبا یزدانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فریبا یزدانی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر فریبا یزدانی چقدر است؟
هزینه ویزیت فریبا یزدانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا یزدانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر فریبا یزدانی کجا است؟
دکتر فریبا یزدانی 1 مطب در مطب دکتر فریبا یزدانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فریبا یزدانی را ببینید.
آیا دکتر فریبا یزدانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا یزدانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر فریبا یزدانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریبا یزدانی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فریبا یزدانی چه زمانی است؟
دکتر فریبا یزدانی از روز امروز بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا یزدانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فریبا یزدانی چقدر است؟
تا کنون 100 نفر به دکتر فریبا یزدانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فریبا یزدانی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر فریبا یزدانیدکتر فریبا یزدانی dr fariba yazdani از دکترهای متخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر فریبا یزدانی در شیراز، خیابان قصرالدشت، بین کوچه 76 و 78، روبه روی مهدی آباد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فریبا یزدانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136285237 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فریبا یزدانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فریبا یزدانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فریبا یزدانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فریبا یزدانی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فریبا یزدانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.