دکتر تانیا اورندی

دکتر تانیا اورندی

دکترای کایروپراکتیک

شیراز

کد نظام پزشکی

ک-103

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای کایروپراکتیک

اطلاعات مطب دکتر تانیا اورندی

آدرس:

شیراز خیابان قصردشت رحمت آباد روبروی مسجد الرجا ساختمان پزشکی حکیم طبقه 4 واحد 11

تلفن:07136279656

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر تانیا اورندی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر تانیا اورندی
ملاحظات

بیماران محترم لطفا توجه فرمایید، بعد از ثبت نوبت اینترنتی جهت هماهنگی های لازم با شماره مطب 07136279656 تماس بگیرید.

دکتر تانیا اورندی
دکتر تانیا اورندی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر تانیا اورندی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر تانیا اورندی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر تانیا اورندی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر تانیا اورندی چقدر است؟
هزینه ویزیت تانیا اورندی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر تانیا اورندی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر تانیا اورندی کجا است؟
دکترتانیا اورندی مطب دکتر تانیا اورندی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر تانیا اورندی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر تانیا اورندی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر تانیا اورندی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر تانیا اورندی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر تانیا اورندی متخصص کایروپراکتیک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر تانیا اورندی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر تانیا اورندی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر تانیا اورندی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر تانیا اورندی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر تانیا اورندی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر تانیا اورندی 0 از 5 است.

درباره دکتر تانیا اورندیدکترتانیا اورندی dr taniya orandi از دکترهای متخصص کایروپراکتیک شیراز هستند. مطب دکتر تانیا اورندی در شیراز خیابان قصردشت رحمت آباد روبروی مسجد الرجا ساختمان پزشکی حکیم طبقه 4 واحد 11 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر تانیا اورندی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136279656 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر تانیا اورندی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر تانیا اورندی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر تانیا اورندی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر تانیا اورندی متخصص کایروپراکتیک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کایروپراکتیک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر تانیا اورندی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.