دکتر علی رونقی

دکتر علی رونقی

دکترای کایروپراکتیک

شیراز

کد نظام پزشکی

ک-104
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌پزشک

پیشگیری و درمان ناراحتی های ستون فقرات و مفاصل، دیسک کمر و گردن، سیاتیک، میگرن و آرتروز

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای کایروپراکتیک

اطلاعات مطب دکتر علی رونقی

آدرس:

شیراز خیابان قصردشت رحمت آباد روبروی مسجد الرجا ساختمان پزشکی حکیم طبقه 4 واحد 11

تلفن:07136279656

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی رونقی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی رونقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

گل خانم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

از روش درمانی خوبی استفاده میکنن

گل خانم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

کارشون واقعا عالی و با تجربه هستن

گل خانم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر باتجربه ای هستن

حمیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک حاذق و کار بلد ودلسوز و باحوصله ای هستند بیمار دردش رو فراموش میکنه وقتی داره ویزیت میشه/ جلسه اول بود تا بعد ان شاالله نتیجه بگیرم بیشتر میتونم اظهار نظر کنم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی رونقیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی رونقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی رونقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی رونقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی رونقی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی رونقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی رونقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی رونقی کجا است؟
دکتر علی رونقی 1 مطب در مطب دکتر علی رونقی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی رونقی را ببینید.
+
آیا دکتر علی رونقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی رونقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی رونقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی رونقی متخصص کایروپراکتیک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی رونقی چه زمانی است؟
دکتر علی رونقی از روز سه شنبه 18 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی رونقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی رونقی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر علی رونقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی رونقی 5 از 5 است.

درباره دکتر علی رونقیدکتر علی رونقی dr ali ronaghi از دکترهای متخصص کایروپراکتیک شیراز هستند. مطب دکتر علی رونقی در شیراز خیابان قصردشت رحمت آباد روبروی مسجد الرجا ساختمان پزشکی حکیم طبقه 4 واحد 11 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی رونقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136279656 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی رونقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی رونقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی رونقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی رونقی متخصص کایروپراکتیک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کایروپراکتیک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی رونقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.