دکتر محمدرضا زاهدی فرد

دکتر محمدرضا زاهدی فرد

تخصص پوست، مو و زیبایی

شیراز

کد نظام پزشکی

33038
%95
پیشنهاد(از 37 کاربر)

درباره‌پزشک

کلیه بیماریهای پوست و مو وناخن، انواع لیزرهای پوست و مو شامل لیرز مو، لیزر خال و کک و مک، لیزر تاتو و خالکوبی ماه گرفتگی، لیزر جای 

جوش و انواع لیزهای جوان سازی پوست و مزو مو وصورت کاشت مو

در مطب تزریق ژل و بوتاکس، کرایو، کوتر انواع ضایعات پوستی انجام میشود 

همکاری با کلینیک پوست و مو ارا 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب دکتر محمدرضا زاهدی فرد

آدرس:

شیراز خیابان زند روبروی هتل پارس ساختمان زند بلوک جنوبی طبقه دوم

تلفن:07132301372

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا زاهدی فرد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا زاهدی فرد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 37 کاربر)

%95
35 کاربر از 37 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  26 نفر
 • 15-45 دقیقه
  9 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تجربه بالا داروهای تجویزی عالی

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی

رسول
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوب و خونگرمی بودند. به حرف بیمار کاملا گوش می‌کنند و خوب هم مشاوره میدهند.

بهمن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک خوبی بودند.

حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک خوش برخورد و کاربلد

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدرضا زاهدی فردسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا زاهدی فرد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا زاهدی فرد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا زاهدی فرد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا زاهدی فرد چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا زاهدی فرد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا زاهدی فرد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا زاهدی فرد کجا است؟
دکتر محمدرضا زاهدی فرد 1 مطب در مطب دکتر محمدرضا زاهدی فرد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا زاهدی فرد را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا زاهدی فرد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا زاهدی فرد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا زاهدی فرد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا زاهدی فرد متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا زاهدی فرد چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا زاهدی فرد از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا زاهدی فرد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا زاهدی فرد چقدر است؟
تا کنون 37 نفر به دکتر محمدرضا زاهدی فرد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا زاهدی فرد 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا زاهدی فرددکتر محمدرضا زاهدی فرد dr mohammadreza zahedifard از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی شیراز هستند. مطب دکتر محمدرضا زاهدی فرد در شیراز خیابان زند روبروی هتل پارس ساختمان زند بلوک جنوبی طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا زاهدی فرد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132301372 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا زاهدی فرد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا زاهدی فرد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا زاهدی فرد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا زاهدی فرد متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا زاهدی فرد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.