دکتر جلیل نامور

دکتر جلیل نامور

تخصص چشم پزشکی

شیراز
%86
پیشنهاد(از 21 کاربر)

درباره‌ی پزشک

درمان تجویز عینک، لنز اعمال جراحی اب مروارید، اب سیاه، انحراف چشم، لیزر لیزیک وprk، افتادگی پلک وعمل زیبایی چشم وتزریق 

بوتاکس

در مطب عمل های سرپایی انجام می شود

همکاری با مرکز چشم پزشکی بیناگستر وبیمارستان پارس

آدرس اینستاگرام: dr.jalilnamvar

کد نظام پزشکی

15732

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب دکتر جلیل نامور

آدرس:

شیراز-سی متری سینما سعدی- نبش کوچه 14

تلفن:07132356427

بیمه های طرف قرارداد

 • بانک صادرات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر جلیل نامور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر جلیل نامور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 21 کاربر)

%86
18 کاربر از 21 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  8 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر جلیل نامور
ملاحظات

زمان داده شده بابت حضور شما در مطب می باشد و زمان ویزیت توسط منشی برنامه ریزی می شود.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر جلیل نامور، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر جلیل نامور می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر جلیل نامور
دکتر جلیل نامور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر جلیل نامور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر جلیل نامور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر جلیل نامور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر جلیل نامور چقدر است؟
هزینه ویزیت جلیل نامور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر جلیل نامور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر جلیل نامور کجا است؟
دکترجلیل نامور مطب دکتر جلیل نامور مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر جلیل نامور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر جلیل نامور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر جلیل نامور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر جلیل نامور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر جلیل نامور متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر جلیل نامور چه زمانی است؟
دکتر جلیل نامور از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر جلیل نامور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر جلیل نامور چقدر است؟
تا کنون 21 نفر به دکتر جلیل نامور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر جلیل نامور 5 از 5 است.

درباره دکتر جلیل ناموردکترجلیل نامور dr jalil namvar از دکترهای متخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر جلیل نامور در شیراز-سی متری سینما سعدی- نبش کوچه 14 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر جلیل نامور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132356427 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر جلیل نامور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر جلیل نامور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر جلیل نامور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر جلیل نامور متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر جلیل نامور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.