دکتر علیرضا زارعی زاده

دکتر علیرضا زارعی زاده

تخصص جراحی مغز و اعصاب

شیراز
%100
پیشنهاد(از 10 کاربر)

کد نظام پزشکی

78227

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب دکتر علیرضا زارعی زاده

آدرس:

شیراز-خیابان اردیبهشت غربی-حد فاصل باغشاه و ۲۰ متری-مجتمع پزشکی سینا-طبقه چهارم-واحد ۱۵

تلفن:07132344261

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا زارعی زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا زارعی زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 10 کاربر)

%100
10 کاربر از 10 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر علیرضا زارعی زاده
دکتر علیرضا زارعی زاده
دکتر علیرضا زارعی زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا زارعی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا زارعی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا زارعی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا زارعی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا زارعی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا زارعی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا زارعی زاده کجا است؟
دکترعلیرضا زارعی زاده مطب دکتر علیرضا زارعی زاده مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علیرضا زارعی زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا زارعی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا زارعی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا زارعی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا زارعی زاده متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا زارعی زاده چه زمانی است؟
دکتر علیرضا زارعی زاده از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا زارعی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا زارعی زاده چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر علیرضا زارعی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا زارعی زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا زارعی زادهدکترعلیرضا زارعی زاده dr alireza zareizadeh از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب شیراز هستند. مطب دکتر علیرضا زارعی زاده در شیراز-خیابان اردیبهشت غربی-حد فاصل باغشاه و ۲۰ متری-مجتمع پزشکی سینا-طبقه چهارم-واحد ۱۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا زارعی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132344261 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا زارعی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا زارعی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا زارعی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا زارعی زاده متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا زارعی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.