دکتر رضا قانع شیرازی

دکتر رضا قانع شیرازی

تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

عفونی داخلی
شیراز
%92
پیشنهاد(از 82 کاربر)

درباره‌ی پزشک

درمان عفونت های گوارشی ، کووید

آدرس اینستاگرام: dr_ghaneshirazi_clinic  

کد نظام پزشکی

38840

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان زند ، بعد از بیمارستان شهید فقیهی ، رو به روی بیست متری سینما سعدی ، کوچه ۵۰ ، جنب مبل البرز

تلفن:07132345545

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رضا قانع شیرازی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رضا قانع شیرازی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 82 کاربر)

%92
75 کاربر از 82 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  24 نفر
 • 45-90 دقیقه
  22 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  30 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات
 • بیمارانی که برای مشکل معده مراجعه می کنند اگر مراجعه به هنگام صبح باشد باید معده خالی باشد و اگر به هنگام عصر مراجعه می کنند باید 3 ساعت معده خالی شده باشد.
   
 • بیمار زیر سن 14 سال را در مطب ویزیت نمی شود.
 • دکتر بیماران کرونا را ویزیت نمیکنند.
 • **تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد . 
دکتر رضا قانع شیرازی
دکتر رضا قانع شیرازی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا قانع شیرازی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا قانع شیرازی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا قانع شیرازی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا قانع شیرازی چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا قانع شیرازی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا قانع شیرازی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا قانع شیرازی کجا است؟
دکتررضا قانع شیرازی مطب خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رضا قانع شیرازی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رضا قانع شیرازی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا قانع شیرازی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا قانع شیرازی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا قانع شیرازی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا قانع شیرازی چه زمانی است؟
دکتر رضا قانع شیرازی از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا قانع شیرازی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا قانع شیرازی چقدر است؟
تا کنون 82 نفر به دکتر رضا قانع شیرازی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا قانع شیرازی 5 از 5 است.

درباره دکتر رضا قانع شیرازیدکتررضا قانع شیرازی dr reza ghane shirazi از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری شیراز هستند. مطب دکتر رضا قانع شیرازی در شیراز ، خیابان زند ، بعد از بیمارستان شهید فقیهی ، رو به روی بیست متری سینما سعدی ، کوچه ۵۰ ، جنب مبل البرز واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا قانع شیرازی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132345545 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا قانع شیرازی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا قانع شیرازی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا قانع شیرازی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا قانع شیرازی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا قانع شیرازی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.