دکتر سید رضا معین

دکتر سید رضا معین

تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

شیراز

کد نظام پزشکی

48616

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی شهر راز شیراز

آدرس:

شیراز ،خیابان قدوسی شرقی نبش کوچه 6

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • روستاییان
  • کارمندان دولت
  • سایر اقشار

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید رضا معین بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سید رضا معین
نوبت مطب درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی شهر راز شیراز
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز ،خیابان قدوسی شرقی نبش کوچه 6

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید رضا معین را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید رضا معین نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید رضا معین در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید رضا معین چقدر است؟
هزینه ویزیت سید رضا معین با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید رضا معین می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید رضا معین کجا است؟
دکتر سید رضا معین 1 مطب در درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی شهر راز شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید رضا معین را ببینید.
+
آیا دکتر سید رضا معین امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید رضا معین در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید رضا معین در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید رضا معین متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید رضا معین چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید رضا معین تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید رضا معین در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید رضا معین چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سید رضا معین رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید رضا معین 0 از 5 است.

درباره دکتر سید رضا معیندکتر سید رضا معین dr seyed reza moein از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری شیراز هستند. مطب دکتر سید رضا معین در شیراز ،خیابان قدوسی شرقی نبش کوچه 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید رضا معین می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136487224-07136487535 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید رضا معین و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید رضا معین هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید رضا معین فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید رضا معین متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید رضا معین مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.