کد نظام پزشکی

86922

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی
  • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

اطلاعات کمربندی میانی

آدرس:

تبریز، کمربندی میانی، جنب پل پیشقدم، ساختمان سلامت، طبقه۴، واحدG

تلفن:04133259557

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سهیلا ولی زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

کمربندی میانی
دکتر سهیلا ولی زاده
دکتر سهیلا ولی زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سهیلا ولی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سهیلا ولی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سهیلا ولی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سهیلا ولی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت سهیلا ولی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سهیلا ولی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سهیلا ولی زاده کجا است؟
دکترسهیلا ولی زاده کمربندی میانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سهیلا ولی زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سهیلا ولی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سهیلا ولی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سهیلا ولی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سهیلا ولی زاده متخصص داخلی و غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سهیلا ولی زاده چه زمانی است؟
دکتر سهیلا ولی زاده از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سهیلا ولی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سهیلا ولی زاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سهیلا ولی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سهیلا ولی زاده 0 از 5 است.

درباره دکتر سهیلا ولی زادهدکترسهیلا ولی زاده dr sohela vali zade از دکترهای متخصص داخلی تبریز هستند. مطب دکتر سهیلا ولی زاده در تبریز، کمربندی میانی، جنب پل پیشقدم، ساختمان سلامت، طبقه۴، واحدG واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سهیلا ولی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133259557 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سهیلا ولی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سهیلا ولی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سهیلا ولی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سهیلا ولی زاده متخصص داخلی و فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سهیلا ولی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.