%96
پیشنهاد(از 94 کاربر)

کد نظام پزشکی

93087

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

اطلاعات مطب صدوق

آدرس:

قم، بلوار محمودنژاد، نبش بلوار عراقی، ساختمان پزشکان شهر پزشکان

تلفن:02532404975

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد باقرزاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد باقرزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 94 کاربر)

%96
90 کاربر از 94 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  13 نفر
 • 15-45 دقیقه
  42 نفر
 • 45-90 دقیقه
  32 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  7 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب صدوق
ملاحظات

زمان داده شده بابت حضور شما در مطب می باشد و زمان ویزیت شما توسط منشی برنامه ریزی می شود.

میانگین زمان انتظار مطب 1ساعت می باشد.

مبلغ 5/070تومان صرفا بابت کارمزد سایت می باشد و هزینه ویزیت به طور کامل در مطب دریافت می شود.

دکتر محمد باقرزاده
دکتر محمد باقرزاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد باقرزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد باقرزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد باقرزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد باقرزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد باقرزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد باقرزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد باقرزاده کجا است؟
دکترمحمد باقرزاده مطب صدوق مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمد باقرزاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمد باقرزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد باقرزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد باقرزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد باقرزاده متخصص داخلی و غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد باقرزاده چه زمانی است؟
دکتر محمد باقرزاده از روز دوشنبه 14 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد باقرزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد باقرزاده چقدر است؟
تا کنون 94 نفر به دکتر محمد باقرزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد باقرزاده 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد باقرزادهدکترمحمد باقرزاده dr mohammad baqerzadeh از دکترهای متخصص داخلی قم هستند. مطب دکتر محمد باقرزاده در قم، بلوار محمودنژاد، نبش بلوار عراقی، ساختمان پزشکان شهر پزشکان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد باقرزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02532404975 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد باقرزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد باقرزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد باقرزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد باقرزاده متخصص داخلی و فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد باقرزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.