دکتر حسین برهانی

دکتر حسین برهانی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

قم

کد نظام پزشکی

32343
%96
پیشنهاد(از 23 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب بلوار امین

آدرس:

قم، بلوار امین، کوچه7، ساختمان عرفان، طبقه3 ، واحد 9

تلفن:02532615940

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسین برهانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین برهانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 23 کاربر)

%96
22 کاربر از 23 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  7 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  10 نفر

نظرات

سیدعلی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار محترم، مودب و حاذق

زهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

من فکر میکردم که حالم خیلی بده و دارم دیونه میشم و دکتر باشنیدن حرفای من متاثر میشن و منو می‌فرستن تيمارستان اما برای دکتر انگار طبیعی بود... خیلی ریلکس حرفای منو شنیدن و گفتن زیادی استرس داری دارو نوشتن... همین 🤭

لیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک ماهر و خوش برخوردی هستن و از نتیجه ی کارشون تا به الان راضیم خدا رو شکر فقط کاش موکتی،زیر اندازی،چیزی گوشه ی مطب پهن میکردن،که موقع اذان،لا اقل نمازمونو اول وقت بخونیم،چون اونجا منتظر و بیکار نشستیم لا اقل نمازمون سر وقت بخونیم ثوابشم برای جناب جناب دکتر مینویسن

مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

فوق العاده هستن جناب دكتر🌺🌺

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دلسوز و متخصص

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر حسین برهانی
نوبت مطب بلوار امین
رزرو آنلاین نوبت
قم - قم، بلوار امین، کوچه7، ساختمان عرفان، طبقه3 ، واحد 9
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 17:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین برهانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین برهانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین برهانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین برهانی چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین برهانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین برهانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین برهانی کجا است؟
دکتر حسین برهانی 1 مطب در مطب بلوار امین دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسین برهانی را ببینید.
+
آیا دکتر حسین برهانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین برهانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین برهانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین برهانی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین برهانی چه زمانی است؟
دکتر حسین برهانی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین برهانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین برهانی چقدر است؟
تا کنون 23 نفر به دکتر حسین برهانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین برهانی 5 از 5 است.

درباره دکتر حسین برهانیدکتر حسین برهانی dr hosein borhani از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) قم هستند. مطب دکتر حسین برهانی در قم، بلوار امین، کوچه7، ساختمان عرفان، طبقه3 ، واحد 9 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین برهانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02532615940 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین برهانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین برهانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین برهانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین برهانی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین برهانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.