دکتر صفیه رضازاده لواف

دکتر صفیه رضازاده لواف

تخصص قلب و عروق

قم

کد نظام پزشکی

127386
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر صفیه رضازاده لواف را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر صفیه رضازاده لواف بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نرجس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

من بار اول رفتم برخوردشون عالی انشالله نتیجه هم بگیرم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر صفیه رضازاده لواف
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب جمهوری
قم - قم، بلوار جمهوری اسلامی، میدان سپاه، ابتدای خیابان شهید اخلاقی، ساختمان ایران، طبقه3، واحد5


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر صفیه رضازاده لواف را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر صفیه رضازاده لواف نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر صفیه رضازاده لواف در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر صفیه رضازاده لواف چقدر است؟
هزینه ویزیت صفیه رضازاده لواف با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر صفیه رضازاده لواف می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر صفیه رضازاده لواف کجا است؟
دکتر صفیه رضازاده لواف 1 مطب در مطب جمهوری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر صفیه رضازاده لواف را ببینید.
+
آیا دکتر صفیه رضازاده لواف امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر صفیه رضازاده لواف در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر صفیه رضازاده لواف در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر صفیه رضازاده لواف متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر صفیه رضازاده لواف چه زمانی است؟
دکتر صفیه رضازاده لواف از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر صفیه رضازاده لواف در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر صفیه رضازاده لواف چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر صفیه رضازاده لواف رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر صفیه رضازاده لواف 5 از 5 است.
درباره دکتر صفیه رضازاده لواف


دکتر صفیه رضازاده لواف dr safiye rezazadeh lavaf از دکترهای متخصص قلب و عروق قم هستند. مطب دکتر صفیه رضازاده لواف در قم، بلوار جمهوری اسلامی، میدان سپاه، ابتدای خیابان شهید اخلاقی، ساختمان ایران، طبقه3، واحد5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر صفیه رضازاده لواف می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09912502267 , 02533550574 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر صفیه رضازاده لواف و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر صفیه رضازاده لواف هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر صفیه رضازاده لواف فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر صفیه رضازاده لواف متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر صفیه رضازاده لواف مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.