دکتر امیرحسین ذاکری

دکتر امیرحسین ذاکری

تخصص ارتوپدی

قم

کد نظام پزشکی

116742
%79
پیشنهاد(از 14 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب عطاران

آدرس:

قم، خیابان محمودی نژاد، ساختمان شهرپزشکان، طبقه7

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امیرحسین ذاکری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیرحسین ذاکری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 14 کاربر)

%79
11 کاربر از 14 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  7 نفر

نظرات

معصومه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دست برادرم بر اثر تصادف از قسمت بالای مچ قطع شده بود و با جراحی جناب دکتر ذاکری دست برادرم خوبه خوب شد.دکتر جان همیشه لبتون خندون باشه (انشاالله)

زهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

کار پزشک خوب هست ولی ویزیت و نوبت دهی خیلی معطلی داره.

حمیدرضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر بسیار خوش برخورد و کاربلدی هستند.

حسین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالس

اعطم
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

سلام آقای دکتر با مریض صحبت نمی‌کنند که به نتیجه دلخواه برسن داخل مطب که دقت کافی ندارند. بما گفتن باید عمل بشیم ولی هنوز تصمیم نگرفتیم

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر امیرحسین ذاکری
نوبت مطب عطاران
رزرو آنلاین نوبت
قم - قم، خیابان محمودی نژاد، ساختمان شهرپزشکان، طبقه7
اولین نوبت خالی: دوشنبه 12 تیر ساعت 14:45
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیرحسین ذاکری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیرحسین ذاکری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیرحسین ذاکری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیرحسین ذاکری چقدر است؟
هزینه ویزیت امیرحسین ذاکری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین ذاکری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیرحسین ذاکری کجا است؟
دکتر امیرحسین ذاکری 1 مطب در مطب عطاران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امیرحسین ذاکری را ببینید.
+
آیا دکتر امیرحسین ذاکری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین ذاکری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیرحسین ذاکری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیرحسین ذاکری متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیرحسین ذاکری چه زمانی است؟
دکتر امیرحسین ذاکری از روز دوشنبه 12 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین ذاکری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیرحسین ذاکری چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر امیرحسین ذاکری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیرحسین ذاکری 4 از 5 است.

درباره دکتر امیرحسین ذاکریدکتر امیرحسین ذاکری dr amirhosein zakeri از دکترهای متخصص ارتوپدی قم هستند. مطب دکتر امیرحسین ذاکری در قم، خیابان محمودی نژاد، ساختمان شهرپزشکان، طبقه7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیرحسین ذاکری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02532404938 , 02532404937 , 09901541017 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیرحسین ذاکری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیرحسین ذاکری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیرحسین ذاکری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیرحسین ذاکری متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیرحسین ذاکری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.