%100
پیشنهاد(از 9 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)

اطلاعات مطب جمهوری

آدرس:

قم، بلوار جمهوری، بلوار محمودنژاد، تفاطع شهید عراقی، شهرپزشکان

تلفن:02532404924

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • دی
 • نیروهای مسلح

اطلاعات مطب بلوار شهید عراقی

آدرس:

قم، بلوار جمهوری، بلوار محمودنژاد، بلوار شهید عراقی،کوچه 10، جنب داروخانه دکتر رشیدی

تلفن:09100559748

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرناز صحیحی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرناز صحیحی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%100
9 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

ندا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی باسواد و خوش برخورد😍😍

اسماعیل
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک عالی

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خوب هستند.

شمسی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار خوش اخلاق هستند و تو کارشون ماهر

خلیل الله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خوب هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرناز صحیحی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب جمهوری
قم - قم، بلوار جمهوری، بلوار محمودنژاد، تفاطع شهید عراقی، شهرپزشکان


رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب بلوار شهید عراقی
قم - قم، بلوار جمهوری، بلوار محمودنژاد، بلوار شهید عراقی،کوچه 10، جنب داروخانه دکتر رشیدی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرناز صحیحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرناز صحیحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرناز صحیحی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرناز صحیحی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرناز صحیحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرناز صحیحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرناز صحیحی کجا است؟
دکتر فرناز صحیحی 2 مطب در مطب جمهوری و مطب بلوار شهید عراقی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرناز صحیحی را ببینید.
+
آیا دکتر فرناز صحیحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرناز صحیحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرناز صحیحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرناز صحیحی متخصص داخلی و کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرناز صحیحی چه زمانی است؟
دکتر فرناز صحیحی از روز چهارشنبه 17 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرناز صحیحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرناز صحیحی چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر فرناز صحیحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرناز صحیحی 5 از 5 است.
درباره دکتر فرناز صحیحی


دکتر فرناز صحیحی dr farnaz sahihi از دکترهای متخصص داخلی قم هستند. مطب دکتر فرناز صحیحی در قم، بلوار جمهوری، بلوار محمودنژاد، تفاطع شهید عراقی، شهرپزشکان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرناز صحیحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02532404924 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرناز صحیحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرناز صحیحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرناز صحیحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرناز صحیحی متخصص داخلی و فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرناز صحیحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.