دکتر محمدمهدی مجاهد

دکتر محمدمهدی مجاهد

تخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی)

قم

کد نظام پزشکی

90509
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی)

اطلاعات مطب جمهوری

آدرس:

قم، بلوار جمهوری، بلوار محمودنژاد، مجتمع شهرپزشکان، طبقه6

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • کارمندان دولت
 • سایر اقشار
 • ایرانیان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدمهدی مجاهد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدمهدی مجاهد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بیمار آرامش عالی پیدا میکنه در رشته خود عالی هستند

معصومه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی،واقعا جدا از تخصصی که دارن ، دستای شفابخشو انرژی مثبتشون کلی تو روحیه ی بیمارا تاثیر داره.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمدمهدی مجاهد
نوبت مطب جمهوری
رزرو آنلاین نوبت
قم - قم، بلوار جمهوری، بلوار محمودنژاد، مجتمع شهرپزشکان، طبقه6
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 18:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدمهدی مجاهد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدمهدی مجاهد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدمهدی مجاهد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدمهدی مجاهد چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدمهدی مجاهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدمهدی مجاهد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدمهدی مجاهد کجا است؟
دکتر محمدمهدی مجاهد 1 مطب در مطب جمهوری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدمهدی مجاهد را ببینید.
+
آیا دکتر محمدمهدی مجاهد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدمهدی مجاهد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدمهدی مجاهد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدمهدی مجاهد متخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدمهدی مجاهد چه زمانی است؟
دکتر محمدمهدی مجاهد از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدمهدی مجاهد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدمهدی مجاهد چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر محمدمهدی مجاهد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدمهدی مجاهد 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدمهدی مجاهددکتر محمدمهدی مجاهد dr mohammadmahdi mojahed از دکترهای متخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی) قم هستند. مطب دکتر محمدمهدی مجاهد در قم، بلوار جمهوری، بلوار محمودنژاد، مجتمع شهرپزشکان، طبقه6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدمهدی مجاهد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02532404938 , 09193589725 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدمهدی مجاهد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدمهدی مجاهد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدمهدی مجاهد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدمهدی مجاهد متخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پرتودرمانی (رادیوتراپی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدمهدی مجاهد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.