دکتر سیده مریم معصومی

دکتر سیده مریم معصومی

تخصص داخلی

فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)

قم

کد نظام پزشکی

121496
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)

اطلاعات مطب جمهوری

آدرس:

قم، بلوار جمهوری، خیابان محمودنژاد، ساختمان شهرپزشکان، طبقه4

تلفن:09920347189

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سیده مریم معصومی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیده مریم معصومی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

علی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک با اخلاق صبور کار بلد مهربان نسبت به بیمار و تجویز بهترین و مناسبترین دارو نسبت به بیماری.

تقی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

مسولیت پذیر هستند و انصافا در کار خودشان خبره هستند

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک بینهایت خوش برخورد، با علم و دقیق، اصلا استرس نداشتم پیششون کاملا آروم بودم و فرصت توضیح مشکلات را بهم دادن، یک دنیااا آرزوی سلامتی دارم براشون🙏❤️🧿

کبری
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خانم دکتر خیلی حاذق هستن در امر طبابت داروهاشون بسیارعالی و به جا هست البته مادرم رو میبرم پیش خانم دکتر بیماریشون آرتروز بسیار شدید بعضی ازعلائمش مثل روماتیسم هست باتشکر

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سیده مریم معصومی
نوبت مطب جمهوری
رزرو آنلاین نوبت
قم - قم، بلوار جمهوری، خیابان محمودنژاد، ساختمان شهرپزشکان، طبقه4

در حال حاضر نوبت های پزشک پر شده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیده مریم معصومی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیده مریم معصومی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیده مریم معصومی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیده مریم معصومی چقدر است؟
هزینه ویزیت سیده مریم معصومی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده مریم معصومی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیده مریم معصومی کجا است؟
دکتر سیده مریم معصومی 1 مطب در مطب جمهوری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سیده مریم معصومی را ببینید.
+
آیا دکتر سیده مریم معصومی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیده مریم معصومی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیده مریم معصومی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیده مریم معصومی متخصص داخلی و بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیده مریم معصومی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سیده مریم معصومی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده مریم معصومی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیده مریم معصومی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر سیده مریم معصومی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیده مریم معصومی 5 از 5 است.

درباره دکتر سیده مریم معصومیدکتر سیده مریم معصومی dr seyedeh maryam masoomi از دکترهای متخصص داخلی قم هستند. مطب دکتر سیده مریم معصومی در قم، بلوار جمهوری، خیابان محمودنژاد، ساختمان شهرپزشکان، طبقه4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیده مریم معصومی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09920347189 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیده مریم معصومی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیده مریم معصومی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیده مریم معصومی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیده مریم معصومی متخصص داخلی و فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیده مریم معصومی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.