زهرا بختیاری

زهرا بختیاری

کارشناس مامایی

قم

کد نظام پزشکی

60930
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب بلوار امین

آدرس:

قم، بلوار امین ، کوچه 8 (کوچه صادقی) ساختمان پزشکان شایگان ، طبقه سوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به زهرا بختیاری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران زهرا بختیاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

معصومه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برای تعیین جنسیت و کلاس های پیش از بارداری رفتم پیششون،کارشون خیلی خوبه،قشنگ برای مریض وقت میزارن،ازیک دکتر زنان زایمان اطلاعتشون بیشتره

آرزو
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

👏🏻👏🏻👏🏻

انتخاب نوع نوبت گیری از زهرا بختیاری
نوبت مطب بلوار امین
رزرو آنلاین نوبت
قم - قم، بلوار امین ، کوچه 8 (کوچه صادقی) ساختمان پزشکان شایگان ، طبقه سوم

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت زهرا بختیاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا بختیاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد زهرا بختیاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت زهرا بختیاری چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا بختیاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل زهرا بختیاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب زهرا بختیاری کجا است؟
دکتر زهرا بختیاری 1 مطب در مطب بلوار امین دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل زهرا بختیاری را ببینید.
+
آیا زهرا بختیاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا بختیاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
زهرا بختیاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا بختیاری متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد زهرا بختیاری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر زهرا بختیاری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل زهرا بختیاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از زهرا بختیاری چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به زهرا بختیاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی زهرا بختیاری 5 از 5 است.

درباره زهرا بختیاریدکتر زهرا بختیاری zahra bakhtiyari از دکترهای متخصص مامایی قم هستند. مطب زهرا بختیاری در قم، بلوار امین ، کوچه 8 (کوچه صادقی) ساختمان پزشکان شایگان ، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب زهرا بختیاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09331968072-02532917993 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام زهرا بختیاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی زهرا بختیاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط زهرا بختیاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از زهرا بختیاری متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد زهرا بختیاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.