دکتر عیسی عابدینی صدر

دکتر عیسی عابدینی صدر

تخصص قلب و عروق

قم

کد نظام پزشکی

110857
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب رسالت

آدرس:

قم، خیابان دوشهر، فلکه رسالت، جنب پل عطاران، ساختمان پزشکان برج سفید، طبقه اول، واحد114

تلفن:02537401038

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عیسی عابدینی صدر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عیسی عابدینی صدر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

حسین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر عیسی عابدینی صدر
نوبت مطب رسالت
رزرو آنلاین نوبت
قم - قم، خیابان دوشهر، فلکه رسالت، جنب پل عطاران، ساختمان پزشکان برج سفید، طبقه اول، واحد114
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
20 دقیقه گفتگو110,000 تومان
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 10:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عیسی عابدینی صدر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عیسی عابدینی صدر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عیسی عابدینی صدر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عیسی عابدینی صدر چقدر است؟
هزینه ویزیت عیسی عابدینی صدر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عیسی عابدینی صدر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عیسی عابدینی صدر کجا است؟
دکتر عیسی عابدینی صدر 1 مطب در مطب رسالت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عیسی عابدینی صدر را ببینید.
+
آیا دکتر عیسی عابدینی صدر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عیسی عابدینی صدر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عیسی عابدینی صدر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عیسی عابدینی صدر متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عیسی عابدینی صدر چه زمانی است؟
دکتر عیسی عابدینی صدر از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عیسی عابدینی صدر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عیسی عابدینی صدر چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر عیسی عابدینی صدر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عیسی عابدینی صدر 5 از 5 است.

درباره دکتر عیسی عابدینی صدردکتر عیسی عابدینی صدر dr isa abedini sadr از دکترهای متخصص قلب و عروق قم هستند. مطب دکتر عیسی عابدینی صدر در قم، خیابان دوشهر، فلکه رسالت، جنب پل عطاران، ساختمان پزشکان برج سفید، طبقه اول، واحد114 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عیسی عابدینی صدر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02537401038 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عیسی عابدینی صدر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عیسی عابدینی صدر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عیسی عابدینی صدر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عیسی عابدینی صدر متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عیسی عابدینی صدر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.