دکتر مسعود مهدی نیا

دکتر مسعود مهدی نیا

تخصص داخلی

مشکین دشت

کد نظام پزشکی

131387
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان هدایتکار

آدرس:

مشکین دشت، خیابان هدایتکار، جنب بانک ملی، پلاک ۴۶۲

تلفن:02636203271

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مسعود مهدی نیا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مسعود مهدی نیا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

ابوالفضل
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار باتجربه و باحوصله

سید سعید
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی و باحوصله و باتجربه . برای بیمار وقت میگذارند و با دقت تحت نظر میگیرند. الهی همیشه سلامت باشند.

ملینا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار پزشک نمونه‌ای هستن👌🏻

ربابه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

برخورد مناسب و بادقت معاینه می‌کردند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مسعود مهدی نیا
نوبت مطب خیابان هدایتکار
رزرو آنلاین نوبت
مشکین دشت - مشکین دشت، خیابان هدایتکار، جنب بانک ملی، پلاک ۴۶۲

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مسعود مهدی نیا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مسعود مهدی نیا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مسعود مهدی نیا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مسعود مهدی نیا چقدر است؟
هزینه ویزیت مسعود مهدی نیا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود مهدی نیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مسعود مهدی نیا کجا است؟
دکتر مسعود مهدی نیا 1 مطب در مطب خیابان هدایتکار دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مسعود مهدی نیا را ببینید.
+
آیا دکتر مسعود مهدی نیا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود مهدی نیا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مسعود مهدی نیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مسعود مهدی نیا متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مسعود مهدی نیا چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مسعود مهدی نیا تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود مهدی نیا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مسعود مهدی نیا چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر مسعود مهدی نیا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مسعود مهدی نیا 5 از 5 است.

درباره دکتر مسعود مهدی نیادکتر مسعود مهدی نیا dr masoud mahdi niya از دکترهای متخصص داخلی مشکین دشت هستند. مطب دکتر مسعود مهدی نیا در مشکین دشت، خیابان هدایتکار، جنب بانک ملی، پلاک ۴۶۲ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مسعود مهدی نیا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02636203271 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مسعود مهدی نیا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مسعود مهدی نیا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مسعود مهدی نیا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مسعود مهدی نیا متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مسعود مهدی نیا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.