آرتمیس میرهادی

آرتمیس میرهادی

کارشناس مامایی

کرج
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۳۶۶۵۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب فردیس

آدرس:

کرج، فردیس، فلکه اول ، خیابان 5 غربی ، جنب درمانگاه شفق ،ساختمان پزشکان پاسارگاد ،طبقه 4 ،واحد 8

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به آرتمیس میرهادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران آرتمیس میرهادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب فردیس
آرتمیس میرهادی
آرتمیس میرهادی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت آرتمیس میرهادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آرتمیس میرهادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد آرتمیس میرهادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت آرتمیس میرهادی چقدر است؟
هزینه ویزیت آرتمیس میرهادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل آرتمیس میرهادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب آرتمیس میرهادی کجا است؟
دکتر آرتمیس میرهادی 1 مطب در مطب فردیس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب آرتمیس میرهادی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا آرتمیس میرهادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آرتمیس میرهادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
آرتمیس میرهادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آرتمیس میرهادی متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد آرتمیس میرهادی چه زمانی است؟
دکتر آرتمیس میرهادی از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل آرتمیس میرهادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از آرتمیس میرهادی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به آرتمیس میرهادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی آرتمیس میرهادی 5 از 5 است.

درباره آرتمیس میرهادیآرتمیس میرهادی artemis mirhadi از دکترهای متخصص تخصص مامایی کرج هستند. مطب آرتمیس میرهادی در کرج، فردیس، فلکه اول ، خیابان 5 غربی ، جنب درمانگاه شفق ،ساختمان پزشکان پاسارگاد ،طبقه 4 ،واحد 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب آرتمیس میرهادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09350542661-09123603791 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام آرتمیس میرهادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی آرتمیس میرهادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط آرتمیس میرهادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از آرتمیس میرهادی تخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد آرتمیس میرهادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.