دکتر ابراهیم شادمان

دکتر ابراهیم شادمان

تخصص جراحی عمومی

شیراز

درباره‌ی پزشک

جراحی های مربوط به بواسیر، فتق، کیسه صفرا، آپاندیس، عمل های جراحی مربوط به معده و روده ، عمل سینه و همورویید توسط دکتر انجام میشود. عمل همورویید و بسیاری از عمل های دیگر با لیزر نیز انجام میشود.

کد نظام پزشکی

14738

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان کریمخان زند ، نبش خیابان شهید عباییان ، ساختمان سینا

تلفن:07132354046

بیمه های طرف قرارداد

  • دانا

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ابراهیم شادمان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
دکتر ابراهیم شادمان
دکتر ابراهیم شادمان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ابراهیم شادمان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ابراهیم شادمان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ابراهیم شادمان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ابراهیم شادمان چقدر است؟
هزینه ویزیت ابراهیم شادمان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابراهیم شادمان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ابراهیم شادمان کجا است؟
دکترابراهیم شادمان مطب خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ابراهیم شادمان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ابراهیم شادمان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ابراهیم شادمان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ابراهیم شادمان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ابراهیم شادمان متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ابراهیم شادمان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ابراهیم شادمان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابراهیم شادمان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ابراهیم شادمان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ابراهیم شادمان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ابراهیم شادمان 0 از 5 است.

درباره دکتر ابراهیم شادماندکترابراهیم شادمان dr ebrahim shadman از دکترهای متخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر ابراهیم شادمان در شیراز ، خیابان کریمخان زند ، نبش خیابان شهید عباییان ، ساختمان سینا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ابراهیم شادمان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132354046 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ابراهیم شادمان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ابراهیم شادمان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ابراهیم شادمان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ابراهیم شادمان متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ابراهیم شادمان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.