دکتر سید محمدحسن احمدی

دکتر سید محمدحسن احمدی

تخصص جراحی مغز و اعصاب

شیراز

کد نظام پزشکی

38625
%77
پیشنهاد(از 46 کاربر)

درباره‌پزشک

بورد تخصصی جراحی مغز و اعصاب ، ستون فقرات و دیسک کمر ،عضو کنگره جراحان مغز و اعصاب آمریکا، عضو جامعه جراحان مغز و اعصاب اروپا

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب میدان دانشجو

آدرس:

شیراز ، میدان دانشجو ، ابتدای خیابان ساحلی ، ساختمان 2000 ، طبقه هفتم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید محمدحسن احمدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید محمدحسن احمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 46 کاربر)

%77
35 کاربر از 46 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  13 نفر
 • 15-45 دقیقه
  21 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  6 نفر

نظرات

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

باتجربه

صدیقه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

راضی نبودم.

نرگس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوشحام که ویزیت شدم و خیالم را بابت مشکلات گردن مشخص کردن نگران بودم که شاید نتوانم سلامتی خود را بدست بیاورم اما با اطمینانی که به من دادن معلوم شد هیچ مشکلی ندارم

طاهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی و باتجربه

ماهناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عدم برخورد مناسب پزشک با بیمار

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سید محمدحسن احمدی
نوبت مطب میدان دانشجو
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز ، میدان دانشجو ، ابتدای خیابان ساحلی ، ساختمان 2000 ، طبقه هفتم
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محمدحسن احمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محمدحسن احمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محمدحسن احمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محمدحسن احمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محمدحسن احمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدحسن احمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محمدحسن احمدی کجا است؟
دکتر سید محمدحسن احمدی 1 مطب در مطب میدان دانشجو دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید محمدحسن احمدی را ببینید.
+
آیا دکتر سید محمدحسن احمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدحسن احمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محمدحسن احمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محمدحسن احمدی متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محمدحسن احمدی چه زمانی است؟
دکتر سید محمدحسن احمدی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدحسن احمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محمدحسن احمدی چقدر است؟
تا کنون 46 نفر به دکتر سید محمدحسن احمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محمدحسن احمدی 4 از 5 است.

درباره دکتر سید محمدحسن احمدیدکتر سید محمدحسن احمدی dr seyyed mohammadhasan ahmadi از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب شیراز هستند. مطب دکتر سید محمدحسن احمدی در شیراز ، میدان دانشجو ، ابتدای خیابان ساحلی ، ساختمان 2000 ، طبقه هفتم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محمدحسن احمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132297315 - 09172181524 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محمدحسن احمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محمدحسن احمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محمدحسن احمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محمدحسن احمدی متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محمدحسن احمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.