دکتر امیررضا غیثی

دکتر امیررضا غیثی

تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

شیراز

کد نظام پزشکی

97099
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب خیابان قصرالدشت

آدرس:

شیراز ، خیابان قصرالدشت ، رحمت آباد ، جنب بیمارستان دکتر فرهمندفر ، ساختمان پزشکی سام

تلفن:07136263897

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امیررضا غیثی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیررضا غیثی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

خدیجه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خیلی باحوصله بودن وبدقت معاینه میکردن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر امیررضا غیثیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیررضا غیثی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیررضا غیثی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیررضا غیثی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیررضا غیثی چقدر است؟
هزینه ویزیت امیررضا غیثی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیررضا غیثی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیررضا غیثی کجا است؟
دکتر امیررضا غیثی 1 مطب در مطب خیابان قصرالدشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امیررضا غیثی را ببینید.
+
آیا دکتر امیررضا غیثی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیررضا غیثی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیررضا غیثی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیررضا غیثی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیررضا غیثی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر امیررضا غیثی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیررضا غیثی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیررضا غیثی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر امیررضا غیثی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیررضا غیثی 5 از 5 است.

درباره دکتر امیررضا غیثیدکتر امیررضا غیثی dr amir reza gheysi از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی شیراز هستند. مطب دکتر امیررضا غیثی در شیراز ، خیابان قصرالدشت ، رحمت آباد ، جنب بیمارستان دکتر فرهمندفر ، ساختمان پزشکی سام واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیررضا غیثی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136263897 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیررضا غیثی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیررضا غیثی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیررضا غیثی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیررضا غیثی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیررضا غیثی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.