دکتر علیرضا آستانه

دکتر علیرضا آستانه

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

پیوند قرنیه
شیراز
%۹۹
پیشنهاد(از ۷۲ کاربر)

درباره‌ی پزشک

پیوند قرنیه، آب مروارید، لیزیک،PRK، تجویز عینک و لنز

کد نظام پزشکی

۳۰۷۱۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، بلوار زند ، روبروی بیمارستان سعدی ، جنب داروخانه دکتر فیروزی ، ساختمان هانیه ، طبقه 4

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر علیرضا آستانه بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۷۲ کاربر)

%۹۹
۷۱ کاربر از ۷۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲۵ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱۲ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
دکتر علیرضا آستانه
دکتر علیرضا آستانه

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا آستانه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا آستانه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا آستانه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا آستانه چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا آستانه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا آستانه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا آستانه کجا است؟
دکتر علیرضا آستانه 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علیرضا آستانه، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا آستانه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا آستانه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا آستانه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا آستانه متخصص چشم پزشکی و قرنیه و خارج چشمی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا آستانه چه زمانی است؟
دکتر علیرضا آستانه از روز دوشنبه 31 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا آستانه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا آستانه چقدر است؟
تا کنون 72 نفر به دکتر علیرضا آستانه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا آستانه 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا آستانه

دکتر علیرضا آستانه dr alireza astaneh از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر علیرضا آستانه در شیراز ، بلوار زند ، روبروی بیمارستان سعدی ، جنب داروخانه دکتر فیروزی ، ساختمان هانیه ، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا آستانه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132361748 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا آستانه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا آستانه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا آستانه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا آستانه تخصص چشم پزشکی ، فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا آستانه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.