دکتر امیر کشاورزی

دکتر امیر کشاورزی

دکترای روانشناسی

شیراز
%۸۲
پیشنهاد(از ۱۶ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دکترای تخصصی روان درمانی ،مشاوره و خانواده درمانی، ارایه مشاوره های فردی و گروهی، ازدواج، زناشویی، طلاق، خانواده، تحصیلی و کنکور، تمرکز حواس، استرس، افسردگی، شب ادراری، وسواس، اختلال خواب، تربیت کودک، بیش فعالی و درمان با پیشرفته ترین دستگاه نوروفیدبک، مشاوره در زمینه روابط های عاطفی و دلبستگی، سکس تراپیست، زود انزالی و سرد مزاجی، درمان ترس از ایجاد رابطه اولیه در زوجین متاهل، درمان پرخاشگری و زود رنجی

در مطب اجرای تست هوش، اجرای تست شخصیت، اجرای تست اختلالات روان، اجرای تست مشاوره قبل از ازدواج، نورو فیدبک و ریلکسیشن انجام می شود.

کد نظام پزشکی

۵۶۶۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان قصرالدشت

آدرس:

شیراز ، خیابان قصرالدشت ، حدفاصل عفیف آباد تا ولیعصر ، روبروی کوچه57 ، ساختمان مجید ، طبقه فوقانی بانک شهر ، واحد6

افتخارات

مولف کتاب خدا حافظ استرس
مولف کتاب تاب اوری زوجین
مولف کتاب فنون روش تدریس
مولف کتاب وابستگی عاطفی
مولف کتاب پیش دبستانی های زیرک
عضو انجمن روانشناسی امریکا
عضو انجمن واقعیت درمانی گلاسر
دبیر اتاق فکر استان
انتخاب نخبه برتر استان توسط وزارت کشور (استانداری)
مدرس دانشگاه
مدرس کشوری کارگاههای اموزشی تاب اوری-طلاق-و رویکردهای نسل سوم روانشناسی
انتخاب مرکز خدمات روان شناختی و مشاوره و رواندرمانی نمونه استانی در طی سه سال متوالی
برگزاری صدها کارگاه تخصصی در زمینه مشاوره .روان شناختی و خانواده
دانش اموخته پرفسور کرافکت از المان در حیطه خانواده درمانی
عضو انجمن روان درمانی المان
مدرس دانشگاههای ایران با سابقه ده سال درسهای تخصصی مشاوره و روان شناسی در مقاطع متفاوت

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر امیر کشاورزی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۶ کاربر)

%۸۲
۱۳ کاربر از ۱۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان قصرالدشت
ملاحظات
 • سابقه پانزده سال کار درمانی در زمینه روان درمانی و مشاوره و روان شناختی و خانواده درمانی و تدریس
 • هزینه بابت نیم ساعت می باشد.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر امیر کشاورزی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۱۲۰,۰۰۰ تومان
۳۰ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
دکتر امیر کشاورزی
دکتر امیر کشاورزی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیر کشاورزی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیر کشاورزی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیر کشاورزی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیر کشاورزی چقدر است؟
هزینه ویزیت امیر کشاورزی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر کشاورزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیر کشاورزی کجا است؟
دکتر امیر کشاورزی 1 مطب در مطب خیابان قصرالدشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر امیر کشاورزی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر امیر کشاورزی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیر کشاورزی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیر کشاورزی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیر کشاورزی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیر کشاورزی چه زمانی است؟
دکتر امیر کشاورزی از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر کشاورزی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیر کشاورزی چقدر است؟
تا کنون 16 نفر به دکتر امیر کشاورزی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیر کشاورزی 5 از 5 است.

درباره دکتر امیر کشاورزی

دکتر امیر کشاورزی dr amir keshavarzi از دکترهای متخصص تخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب دکتر امیر کشاورزی در شیراز ، خیابان قصرالدشت ، حدفاصل عفیف آباد تا ولیعصر ، روبروی کوچه57 ، ساختمان مجید ، طبقه فوقانی بانک شهر ، واحد6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیر کشاورزی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136282079 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیر کشاورزی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیر کشاورزی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیر کشاورزی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیر کشاورزی تخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیر کشاورزی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.